0
clear
  • Willow Creek Press Dachshund правила за wallиден календар
  • -20%
  • -20%
Willow Creek Press Dachshund правила за wallиден календар

Willow Creek Press Dachshund правила за wallиден календар

DEN 184.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Dachshunds се раса што ги одразува најдобрите квалитети на кучешкиот карактер. Овие дванаесет блескави фотографии вклучуваат текст што укажува на посебна лекција за живот што можеме да ги научиме од овие обожавани кучиња. Големиот формат се одликува со дневни мрежи со доволно простор за состаноци за зачувување, родендени и потсетници. Вклучени се и шест бонус месеци од јули до декември 2019 година; Фази на месечината; Американски и меѓународни празници.

Главните својства

Избор на купувачот

Овците од Бигор седат заедно на алпската тундра додека еден бик елк се спушта подолу, тоа е видливо здив,

Добри меви! Календарот за цртани филмови за мачки за 2019 година нуди една година во вредност од крзно од к

Италија, магична и убава, ви се открива од ден на ден на живописни фотографии Уживајте во магични пејзаж�

Heehawww! Чекор настрана Yoga Newbies… Има ново знаењешто на час Овие мали јоги на магарињата се оптимистички пот

Биг Црвен ТРекс е тешко да се засили во животот . ќе се чувствувате лошо ако не се смеевте толку силно Ово

Please wait...