0
clear
  • Гума на Rydanz Raptor R 31x10.5R 109Q
  • -20%
  • -20%
Гума на Rydanz Raptor R 31x10.5R 109Q

Гума на Rydanz Raptor R 31x10.5R 109Q

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Rydanz Raptor R09 A/T ви дава возбудлив погон дека неговиот агресивен дизајн и дизајнот на рамото може да се справи со најтешките опасности од патот. Raptor R09 обезбедуваат тешки перформанси со одлична стабилност на ракување и удобност во возењето. Специјалната структура на гума од јадрото носи подобри перформанси на издржливост, исто така со намалување на доказ, соединение отпорно на абење, им овозможува на гумите да одговараат на сите видови на комплицирани услови надвор од патот. Rydanz Raptor R09 31 X10.5 R15 109 Q гума : - Не -насочен - широк дизајн на блок -шема обезбедува моќен зафат и одговара на разни груби услови на патот - дизајнот на странична шема ги подобрува безбедните перформанси на влажното тло.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...