0
clear
  • Rydanz Reac r 205 60R V Tire Fits: 2010- Ford Fusion S, 2015- Kia Soul LX
  • -20%
  • -20%
Rydanz Reac r 205 60R V Tire Fits: 2010- Ford Fusion S, 2015- Kia Soul LX

Rydanz Reac r 205 60R V Tire Fits: 2010- Ford Fusion S, 2015- Kia Soul LX

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Цената не вклучува услуги за гуми, такси за отстранување гуми или какви било применливи државни даноци на животната средина. Вистинската гума може да варира од прикажаната слика. Гумата Rydanz Reac R05 има дизајн на шема SIPE што го зголемува влажниот зафат и ефикасно го намалува бучавата. Се одликува со широк дизајн на центарот на ребрата и густ дизајн на рамото што гарантира безбедно и стабилно возење дури и на влажни основи. Оваа гума нуди зголемена стабилност во услови на голема брзина. Инсталација на гуми од 12 долари по гума. Кликнете овде за повеќе информации.

Главните својства

Избор на купувачот

Goodyear Viva 2 225 / 60 R16 97 T цела сезонска гума Goodyear Viva 2 225 / 60 R16 97 T цела сезонска гума Goodyear Viva 2 225 / 60 R16 97 T цела сезо�

Километражата плус II од Ханкук е премиум селсезонски радијален што комбинира квалитет со вредноста...

Maxxis MA202 225 / 60 R16 98 Soverviewthe Maxxis MA202 е турнеја гума за седани, удари, компактни автомобили и минибуси во кои им�

Nokian Hakkapeliitta 9 Studed 205 / 60 R16 96 T XLOVERVIEWTHE HAKKAPELIITTA 9 Studed From Nokian е затегната зимска гума дизајнирана да испорача вр

Крајниот баланс на перформанси и цела сезонска здрава разум, Адван С.4 Обезбедува целата сезонска спосо�

Uniroyal Tiger Paw Touring A / S 225 / 60 R16 98 Hover Viewthe Uniroyal Tiger Paw Touring A / S е долготрајна гума за сите сезони Оптимизираната ш�

Цената не вклучува услуги за гуми, такси за отстранување гуми или какви било применливи државни даноци �

Landgolden LG17 205 / 60 R16 92 Vover Viewthe Landgolden LG17 е солидна вредност во цела сезонска гума за седани, минибуси, CUV и SUV Ра�

Американскиот Tourer Sport Touring A / S е целата сезонска спортска турнеја гума која е дизајнирана за автомобили �

Please wait...