0
clear
  • Леао Лав Спорт ГП 265 70Р 112С БСВ
  • -20%
  • -20%
Леао Лав Спорт ГП 265 70Р 112С БСВ

Леао Лав Спорт ГП 265 70Р 112С БСВ

DEN 4112.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.LEAO Lion sport GPFEARTECTURES И Придобивкисите временски влечењепријатно возење искуствоподолго трајно доживотно засилена контрола на шарата преглед на Laao Lion sport GP е гума за турнеја низ целата сезона произведена за патнички возила. Леао нуди 50000 милји гаранција за облека со (повеќе..) Големина : 265/70Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Главните својства

Избор на купувачот

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Firestone Дестинација A / T2 P235 / 70 R16 104soverviewdestination A / T2 Од Firestone е изграден тежок за сигурни перформанси на и надв

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Ханкук Зима i*Pike X (W429 A) 225 / 70 R16 107t Xloverviewhankook Зима i*PIKE X (W429 A) е студена зимска гума за CUVs, Теренци и лесни кам�

Командосот А / Т Од Национално е гума за сите терени што им овозможува на возачите да настапуваат на рабо

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

LAUFENN X FIT НА LC01 265 / 70 R16 112toverviewte Allterain Allseason X Fit НА LC01 ОД Laufenn е дизајниран за удобност и им овозможува на воза�

Nokian Outpost НА 225 / 70 R16 107t Xloverviewth Постава на Од Nokian е гума за сите терени, сите временски услови за лесни камио

Дизајнирани за сите сезонски и сите временски перформанси, Гумите Гудјер Уверување Макслиф се исто так�

Предност свт01 П215 / 70Р16 99Т БСВ Исклучително ракување влажно и суво Перформанси На Автопатот Максимални п

Сите сезони, сите терени шара Сумитомо Средба НА 235 / 70Р16 106Т Сумитомо Средба НА 235 / 70Р16 106Т...

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Мастеркрафт Курсер Потрага Плус 235 / 70 R16 106toveviewt Потрагата На Курсорот Плус Од Mastercraft е одлична опција за �

Ахилова пустинска јастреб h / t P215 / 70 R16 100h bsw гума За сите сезони ахилова пустина јастреб h / t P215 / 70 R16 100h bsw Г

Milestar Weatherguard AW365 P215 / 70 R16 100 HOVERVIEWA патничка гума, Временската Гарда AW365 Од Millestar обезбедува перформанси за с

Nexen Winguard Winspike 3 225 / 70 R16 107t Xloverview гумата Winguard Winspike 3 Од Nexen е обликувана за да овозможи инсталација на обетка

Аројо Тамарок А / Т 265 / 70Р16 112 преглед тамарок А / Т Од Аројо е гума за сите терени што е наменета за употреб

Please wait...