0
clear
  • 7.87 Кул Саут Парк Полнети Животни Саут Парк Цртан Лик Кадифен Играчки Скелет Кени
  • -20%
  • -20%
7.87 Кул Саут Парк Полнети Животни Саут Парк Цртан Лик Кадифен Играчки Скелет Кени

7.87 Кул Саут Парк Полнети Животни Саут Парк Цртан Лик Кадифен Играчки Скелет Кени

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

КАНИ 7.87 " Кул Саут Парк Полнети Животни Саут Парк Цртан Лик Кадифен Играчки Скелет Кени Опис : Оживејте ги урнебесните ликови На Саут Парк со овие кадифни играчки КАНИ! Изработени со висококвалитетни материјали, овие играчки се совршени за гушкање, прикажување и собирање. Секоја играчка е дизајнирана да изгледа исто како ликовите од шоуто, од иконската капа На Картмен до јакната со качулка на Кени. Со различни ликови за избор, вклучувајќи Ги Картмен, Кајл, Стен и Кени, можете да ги соберете сите и да ги рекреирате вашите омилени моменти од шоуто. Овие кадифни играчки се одлични за љубителите од сите возрасти, од деца до возрасни и прават совршен подарок за секој љубител На Саут Парк. Па зошто да чекаме? Започнете ја вашата колекција денес и донесете ја дома забавата и веселоста На Саут Парк! Содржина на пакетот : 1x кадифен кукла 1.Висококвалитетни материјали : Изработени со меки и издржливи материјали, овие кадифни играчки се совршени за гушкање и прикажување. 2.Точен дизајн : Секоја кадифен играчка е дизајнирана да изгледа исто како ликовите од популарното шоу, Саут Парк. 3.Различни карактери : Соберете ги сите ваши омилени ликови Од Саут Парк, вклучувајќи Ги Картмен, Кајл, Стен и Кени. 4.Одлично за сите возрасти : Овие кадифни играчки се одлични за љубителите од сите возрасти, од деца до возрасни. 5.Совршен подарок : Подарете го подарокот На Саут Парк со овие канти кадифни играчки-совршен подарок за секој обожавател на шоуто.

Главните својства

Избор на купувачот

Скритерц го сака вниманието и ќе одговори на вашиот допир на смешни, неочекувани начини! Плескајте, свир

Please wait...