0
clear
  • Рајовац Високо Енергетски Ааа Батерии, Тројно А Батерии
  • -20%
  • -20%
Рајовац Високо Енергетски Ааа Батерии, Тројно А Батерии

Рајовац Високо Енергетски Ааа Батерии, Тројно А Батерии

DEN 207.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Напојувајте го вашето домаќинство Со Високоенергетски Ааа Алкални Батерии Рајовац. Дизајнирани за долготрајни перформанси, овие Батерии Рајовац ААА се идеални за уреди со висока употреба во вашиот дом, вклучувајќи фенери, безжични глувци, далечински управувачи и паметни домашни уреди. Рајовац батериите се ригорозно тестирани за да се осигураат дека го прават она што велат дека ќе го направат—едноставно и едноставно. 10-Годишна Гаранција за Напојување значи дека овие алкални ааа батерии траат до 10 години во складирање—одлично за купување на рефус и резервни батерии . Секоја ааа батерија е направена за сигурни перформанси. За сигурност во уредите што ги користите секој ден, сметајте На Рајовац тројно а батерии.Рајовац Високо Енергетски Ааа Батерии (6 Пакет), тројно А Батерии 6 пакет Рајовац Високо Енергетски Ааа Батерии за ваша висока употреба, секојдневна електроника. Рајовац обезбедува сигурни, долготрајни тројни батерии за напојување што ги одржува вашите уреди. Идеален како батерии за фенерче и во други уреди за висока употреба, вклучувајќи безжични глувци, далечински управувачи и играчки. 10 Години Гаранција За Напојување во складирање-држете ја моќноста до 10 години за сигурна употреба како резервни и рефус батерии. Овие алкални ааа батерии се дизајнирани да спречат оштетување на протекување за напојување на која можете да верувате. Обезбедува моќност На Копертопот Дурацел по подобра цена - во повеќето уреди базирани на траење НА АНСИ. Од брендот # 1 вредност во светот, изберете Рајовац за моќ на која можете да сметате.

Главните својства

Избор на купувачот

Дурацел Копертоп сите наменски алкални батрии не се само сигурни, тие?повторно, исто така, долготрајни...

Одлична вредност ААА големина Алкалните батерии обезбедуваат буџетска долготрајна моќност на вашите д

Напојувајте ги уредите што ги сакате Со Енергизатор Макс Ааа Алкални Батерии Овие Енергетски батерии ј�

Добијте повеќе енергија при секое полнење Со Батерии За Полнење Рајовац Плус Ааа Нимх Rayovac Полнење Плус

Овој 24 пакет ИЗДРЖЛИВОСТ ПЛУС Ааа Алкални Батерии е од Сони, врвен бренд познат по испорака на квалитет �

Ние ги правиме нашите батерии Во Фенимор, БЕЗ?, така што можете да се потпрете на нив во канцелариите и ра

Други Детали : овие батерии ги исполнуваат сите индустриски стандарди Овој пакет од 48 ААА батерии е совр

Please wait...