0
clear
  • Џада Играчки Хиперполначи Скала Голем Мускул Камаро СС
  • -20%
  • -20%
Џада Играчки Хиперполначи Скала Голем Мускул Камаро СС

Џада Играчки Хиперполначи Скала Голем Мускул Камаро СС

DEN 399.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на најновиот, најкул и најисплатлив начин за играње со возила за радио контрола. ХИПЕРПОЛНАЧИ РК е следната генерација во радио контрола! Сите модели На Хиперполначи се опремени со вградена литиум-Јонска батерија на полнење и прикачен USB приклучок за лесно полнење "во движење". Едноставно приклучете ГО USB адаптерот во КОЈА било USB порта што се напојува, како што е компјутер, конзола за игри или адаптер за паметни телефони за полнење и се вративте на патот! Контролорот вклучува двеa батерии, така што секој автомобил е подготвен да се трка веднаш надвор од кутијата! Секое полнење ќе трае 25 минути и може да се наплати до 1.000 пати! Не само што ќе заштеди пакет на батерии, туку е и многу попријателски настроен кон нашата околина! Бидете први до целта СО ХИПЕРПОЛНАЧИ РК! Џада Играчки Хиперполначи 1/16 Скала ГОЛЕМ Мускул 2016 Камаро СС : Опремен со Вградена литиум-Јонска батерија на полнење и прикачен USB приклучок. Лесно" во движење " полнење. Контролорот вклучува 2a батерии. Секое полнење ќе трае 25 минути. Може да се наплаќа до 1.000 пати. Предупредување : Опасност Од Гушење; мали делови, не за деца под три години.

Главните својства

Избор на купувачот

Од класичниот американски мускулен автомобил до модерните тркачки чуда, Големиот Временски Мускул 1 : 16

Girl Mazing Од Jada Играчки комбинира индивидуалноста и карактерот на сите индивидуализира Џип Wrangler R / C дека д�

Please wait...