0
clear
  • Лен Тапациран Дрвен Страничен Стол со Закривен Потпирач за Грб И Блокирани Нозе, Комплет од 2, Сиво-Салторо Шерпи
  • -20%
  • -20%
Лен Тапациран Дрвен Страничен Стол со Закривен Потпирач за Грб И Блокирани Нозе, Комплет од 2, Сиво-Салторо Шерпи

Лен Тапациран Дрвен Страничен Стол со Закривен Потпирач за Грб И Блокирани Нозе, Комплет од 2, Сиво-Салторо Шерпи

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Постелнина Тапациран Дрвен Страничен Стол со Закривен Потпирач за Грб и Блокирани Нозе, Комплет од 2, Сиво - Салторо Шерпи Ја Подобруваатesетиката на вашиот ентериер со овој модерен комплет од две странични столчиња. Направени од дрво, овие столови имаат малку навален заоблен потпирач за грб кој обезбедува одлично искуство за седење. Изложувајќи елегантен дизајн, овие столови совршено ќе го комплиментираат вашиот постоечки декор. Поддржан е на блок нозе што нуди стабилност во целокупната конструкција, додека обложеното ленено тапацирано седиште и потпирачот за грб нуди крајна релаксација. Спецификации : комплетот се состои од две странични столчиња only.It карактеристики обложено седиште и закривен потпирач за грб кој нуди голема удобност додека седите.Изграден цврсто од дрво и тапациран во ленена ткаенина, нагласен со сива боја.Вкупни Димензии : 20,5 инчи Во Должина x 23 инчи во Ширина x 39 инчи Во Висина Нуди дополнителни седишта и прави одличен додаток на вашиот простор за јадење. Акме Мадан Страничен Стол (Сет од 2) Во Ткаенина и Сив Даб.

Главните својства

Избор на купувачот

Чистата елеганција на страничниот стол Со Вкрстена Точка е карактеристична по својот стилски Мотив Хгр

Поставете го тонот за вашиот секојдневен простор за јадење со рустикален тематски простор за јадење со

Секое парче во колекцијата за јадење Estебан го одразува гроздобер глам стил! Прекрасни детали како што с

Истражуваат огромното богатство на богатство наследство Со Барон Јадење стол Дизајниран да резонира е�

Модерен деко во дизајнот, Столчето За Шалтер скот е завиткано со полиестер или винил на златна галваниз�

Освежете ја вашата трпезарија или вашата дневна соба Со Овој Комплет Модерни Трпезариски Столови МОЏАЈ

Медлејн Контра Столче столицата медлејн контра е глам дизајн во своите најдобри Направете ја вашата ку�

Дрвени Странични Столчиња со Кожено Седиште И Обложен Грб, Комплет Од Две, Кафеаво Салторо шерпи Го Збо�

Еволуцијата е во срцето на успешен бизнис Ние во Зуо секогаш сме посветени на развој и прилагодување на

Металната столица за ресторани со сребрена летва ќе биде атрактивен додаток во вашето кафуле, кафуле ил

Бакстон Студио Коди Средината На Векот Модерна Темно Сива Ткаенина Тапациран Орев Заврши Дрво Трпезари

Цреша И Крем Мебел На Америка Сиберг Земја 2 Тон СтолСет на 2 додава удобно куќа стил на вашата кујна или �

Воведување На Авангардни Перформанси Кадифена Трпезарија Стол за вашиот премиер седење и гледање задо�

Никол Јадење Стол (Во собата на 2) Елеганција во глам пакет, Никол Чаир е завиткан во полиестер на златна �

Брекстон Трпезарија Стол (Во собата на 2) дали го користите за време на семејна гозба или кога ќе?повторн�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата Safavieh ACH Оваа современа вртлива столица бе

Марсел Кожа Страна Стол СиваВо Собата На Две Зошто Ние Го Сакаме Класичен, гроздобер стил кожа јадење ст

Во тренд и инспириран од дизајнерот, Трпезариските Столчиња Од Биони Ткаенина со Трим Комплет За Нокти

Главна Боја( Виолетова Боја) : Виолетова Генерално : 31 ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ Главна Боја( Бела Боја) : Бела..

Овој стол дефинитивно ќе остави траен впечаток Направено од челик Ширина на седиштето : 14 во Длабочина н

Направете ја вашата трпезарија топло и добредојдено место со трпезариските столчиња На Бети Од Амиско!

Комбинирајте ги уметничките потфати во унифицирана визија за хармонија и благодат со етеричното Столч�

Пикет Куќа Мебел Пиа Вештачка Кожа Трпезарија Стол Сет ќе донесе стилски карактер во вашата трпезарија.

Елегантни и привлечни, овие прекрасни Столчиња За Јадење Во Орлеанс Од Индустријата Борам се совршен до

Помеѓу секои две точки, има бројни линии на комуникација Иако се чини дека светот станува се поголем, на�

Воведете хармонична средина за јадење со низата гроздобер француски Трпезариски Стол Четири издржани �

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Лестер Современ Глам Трпезариски Стол, Комп�

Овој кујнски стол е поддржан од шик заоблени нозе, што е едноставно и дарежливо Изработени од метал, ноз�

Транспортирајте го вашиот декор во поедноставно време со Столчето За Јадење Регент Обликуван со шик и е

Истражуваат огромното богатство на богатство наследство Со Барон Јадење стол Дизајнирани да резонираа

Please wait...