0
clear
  • Ајуш Клучалка Трпезариска Столица Од Цврсто Дрво, Материјал За Полнење Тапацир: Пена, Генерално: 39 Ж 19 В 23 Д
  • -20%
  • -20%
Ајуш Клучалка Трпезариска Столица Од Цврсто Дрво, Материјал За Полнење Тапацир: Пена, Генерално: 39 Ж 19 В 23 Д

Ајуш Клучалка Трпезариска Столица Од Цврсто Дрво, Материјал За Полнење Тапацир: Пена, Генерално: 39 Ж 19 В 23 Д

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Потребни Се Дополнителни Алатки : Вклучени Сите Алатки. Переира Тапациран Страничен Стол Во Кафеава, тапацир од ткаена ткаенина од Чоколадо, Висина На Седиштето : 19,5 "Материјал За Полнење Тапацир : Пена, Севкупно : 39" H x 19 "W x 23" D. Плус, неговото седиште е обложено со вештачка кожа и полнето со пена за да се врзе сето тоа заедно. Комерцијална Гаранција : Не. Страничен Стол на винел, Ширина На Седиштето : 17. Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. Земја На Потекло : Кина. ТАПАЦИРАН .

Главните својства

Избор на купувачот

Истражуваат огромното богатство на богатство наследство Со Барон Јадење стол Дизајниран да резонира е�

Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом Боја На Рамка : Еспресо Започнете со пребарување на т

Воведете хармонична средина за јадење со низата гроздобер француски Трпезариски Стол Четири издржани �

За оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед...

Уживајте во шепотениот раскош на Столчето За Јадење Што Произлегува Одликувајќи се со рамка од дрво, гу�

Има причина што долгите, посни линии на стилот На Мисијата продолжуваат да бидат популарни и ќе ја препо

Инспирирајте го вашиот декор со Столчето За Јадење Маркиз Маркизот е обликуван со шик песочен часовник

Нацртајте намерен курс за искуства добро и големо со Остроумниот стол за јадење Изработени од издржлив�

Испорачајте страст за стил во рамките на некои елегантни минималистички линии Спринг е едноставен, сре�

Марсел Кожа Страна Стол СиваВо Собата На Две Зошто Ние Го Сакаме Класичен, гроздобер стил кожа јадење ст

Истражуваат огромното богатство на богатство наследство Со Барон Јадење стол Дизајнирани да резонираа

Секое парче во колекцијата за јадење Estебан го одразува гроздобер глам стил! Прекрасни детали како што с

Please wait...