0
clear
  • Меѓународни Концепти Висока Мисија Јадење Страна Стол-Сет на 2
  • -20%
  • -20%
Меѓународни Концепти Висока Мисија Јадење Страна Стол-Сет на 2

Меѓународни Концепти Висока Мисија Јадење Страна Стол-Сет на 2

DEN 2044.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Има причина што долгите, посни линии на стилот На Мисијата продолжуваат да бидат популарни и ќе ја препознаете таа причина секој пат кога ќе се повлечете на масата Во Меѓународните Концепти Висока Мисија Јадење Страна Стол-Во собата на 2. Овој класично инспириран стол е изработен од цврсто тврдо дрво со ваш избор на достапна завршница. Контурното седиште и нежната кривина на потпирачот за грб додаваат удобност на дизајнот. Конструкцијата на седиштето во кутија дава сила на обликот, така што можете да уживате во неа во годините што доаѓаат. Цврсто дрво. Димензии на столот : 18.1 "W x 22" d x 40.2 "H. Димензии На Седиштето : 17.5" H x 18.1 "W x 17" d. изградба На Седишта Во Кутија. Подготвени да се соберат. Не е оценет за комерцијална употреба, само за станбена употреба. Сет од 2 столици.

Главните својства

Избор на купувачот

Столот За Акцент На Трпезаријата Ное Во Ткаенина Од Јаглен и Завршна Обработка Од Нерѓосувачки Челик Од

Обично не мислите на современиот дизајн како удобен, освен ако секако не сте го виделе Монархот Едвај Хр

Брекстон Трпезарија Стол (Во собата на 2) дали го користите за време на семејна гозба или кога ќе?повторн�

Еволуцијата е во срцето на успешен бизнис Ние во Зуо секогаш сме посветени на развој и прилагодување на

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Лестер Современ Глам Трпезариски Стол, Комп�

Донесете Ажуриран И Стилски Дизајн Во Вашата Трпезарија Со Овие Современи Столчиња За Јадење Офелија...

Создадете класичен, добредојден изглед во вашата кујна, трпезарија или ќош за појадок со овие столчиња �

Овој стол дефинитивно ќе остави траен впечаток Направено од челик Ширина на седиштето : 14 во...

Смајлмарт Металните Столчиња за Јадење Од Средината На Векот Со Ткаено Седиште од Коноп се одличен дода

Дрвени Странични Столчиња со Кожено Седиште И Обложен Грб, Комплет Од Две, Кафеаво Салторо шерпи Го Збо�

Цреша И Крем Мебел На Америка Сиберг Земја 2 Тон СтолСет на 2 додава удобно куќа стил на вашата кујна или �

Минималистички во природата иако тоа може да биде, ова седиште не штеди на удобност Неговиот навидум кр�

Никол Јадење Стол (Во собата на 2) Елеганција во глам пакет, Никол Чаир е завиткан во полиестер на златна �

Истражуваат огромното богатство на богатство наследство Со Барон Јадење стол Дизајнирани да резонираа

ТКАЕНИНА : ЛУКСУЗЕН КАДИФЕН ТАПАЦИРСтручно тапациран со кадифена ткаенина со врвен квалитетразличниот

Истражуваат огромното богатство на богатство наследство Со Барон Јадење стол Дизајниран да резонира е�

Брзо конструирајте ги столчињата за јадење парсон со едноставна алатка Поволна Бебешка Сина Боја Ленен

Тркалезниот Мебел Монтура Современ Глам Тафтуван Трпезариски Стол Со Украси за Нокти Комплет од 2 совр�

Античкиот стил низ грбот на столот во трпезаријата дава чувство наesетски интерес за вашата кујна додек�

Металната столица за ресторани со сребрена летва ќе биде атрактивен додаток во вашето кафуле, кафуле ил

Инспирирајте го вашиот декор со Столчето За Јадење Маркиз Маркизот е обликуван со шик песочен часовник

Главна Боја( Виолетова Боја) : Виолетова Генерално : 31 ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ Главна Боја( Бела Боја) : Бела..

Уживајте Во Страничниот Стол Во Бруклин Нетс 2000 со секундарно лого на масата за вечера, масата за покер �

Направете ја вашата трпезарија топло и добредојдено место со трпезариските столчиња На Бети Од Амиско!

Please wait...