0
clear
  • & В дами кожа тесно смирување на алкохол по избричен крем оз
  • -20%
  • -20%
& В дами кожа тесно смирување на алкохол по избричен крем оз

& В дами кожа тесно смирување на алкохол по избричен крем оз

DEN 117.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Б дами, тесно смирување на алкохол, без избричен крем, 2 мл. Лесен за користење. Овој производ е. Најдобар производ за убавина. Б & Ц дами кожа тесна смирувачка по крема за бричење. Без алкохол. Со масло од чајно дрво. За искривени влакна и удари со жилет. Бикини. Подножје. Лице и нозе. Нето wt 2 мл (57g). Ingredients : Water, Propylene Glycol, Mineral Oil, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Acetylsalicylic Acid, PPG-12/SMDI Copolymer, Petrolatum, Sorbitan Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Panthenol, Allantoin, Methylparaben, Propylparaben, Melaleuca Alternifolia (Чајно дрво) Лисја, мирис, хидроксиетилцелулоза, миристил миристат, диметикон, диазолидинил уреа. Инструкции : Упатства : Нанесете двапати на ден за да помогнете во спречување на одгледувани влакна, удари со жилет и иритација предизвикана од кој било процес на отстранување на влакна. Бикини? Подножје? Лице и нозе.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...