0
clear
  • О Залив Калијана Тропско Фламинго Внатрешен, Надворешен Тепих, Беж, 7' 9 9' 9
  • -20%
  • -20%
О Залив Калијана Тропско Фламинго Внатрешен, Надворешен Тепих, Беж, 7' 9 9' 9

О Залив Калијана Тропско Фламинго Внатрешен, Надворешен Тепих, Беж, 7' 9 9' 9

DEN 1715.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Заливот Вол Калијана Тропско Фламинго Внатрешен/Надворешен Тепих, Беж, 7 '9" х 9 ' 9". Џез до вашиот внатрешен или надворешен простор со нашиот тепих инспириран од природата. Моќност во Турција користејќи 100% полипропилен, овој внатрешен/надворешен килим е и отпорен на временски услови и дамки. Со својот живописен и привлечен дизајн, тој е совршен за оние кои сакаат да внесат допир на одличното отворено во својот дом. Без разлика дали е сместен во вашата дневна соба, спална соба или надвор на вашата палуба, овој шармантен тепих ќе обезбеди стилски и функционален додаток на вашиот домашен декор. Моќност во најсовремен објект Во Турција. Изработени со 100% полипропилен за отпорност на дамки и издржливост. Совршен за внатрешна или надворешна употреба, како што се двор, палуба, трем и ланаи. Ги надополнува наутичките, крајбрежните и тропските тематски простори. Достапно во различни големини за да одговара на секој простор во вашиот дом. Влошките за тепих препорачуваат долговечност, безбедност и избегнување гребнатини. За да го забрзате процесот на израмнување, превртете го килимот во спротивна насока и масирајте видливи набори со рацете. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Дигиталните слики и бои може да варираат поради разликите во компјутерските монитори и мобилните телефони. Мерењата се приближни и моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Окс Беј Рустикален Геометриски Круг Килим 4 ' Круг, Кафеава / Крем Рачно Изработена во Индија, ова парче �

Потресениот југозападен дизајн прикажан овде е привлечен центар за вашиот простор Нашата колекција На

Шарени, издржливи и достапни, Надија е нашето современо сфаќање за класика Моќсе појави Во Турција од 100%

Нашиот најмек килим досега Колекцијата Розета содржи безвременски и класични дизајни, во неверојатно к

Вдишете нов живот во секој внатрешен или надворешен простор со колекцијата Ситка Колекцијата се одлику

Elен Брест И Даб Светло Сива Традиционална Ботаничка Област Килим 4 '10" Круг Со добро тониран ботанички мо

Рачно изработена имајќи ја предвид удобноста, Мила Шаг нуди неверојатно меко чувство и кадифен куп со п�

Моќсе појави Во Турција на полипропилен и полиестер, Колекцијата Лусија Е прекрасно богато парче изјав�

Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волн�

Вол Беј Природни Влакна Потресени Лента Сива Правоаголник 5 стапки х 7 стапки 9 инчен Кадифен Затворен Пр

Висина на купот : 0,5 инчи Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да с�

Safavieh Dip Боја Ddy539d Рачно Изработени Тиркизна / Слонова Коска Килим Акварел уметност и бујна текстури ста�

Please wait...