0
clear
  • Мултифункционална пила за домаќинства со рака на домаќинството, пилешкото дрво од пилешко дрво, сечење гипс или пластика W7Z пилани дупки, мала рачка со опашка Q2L6
  • -20%
  • -20%
Мултифункционална пила за домаќинства со рака на домаќинството, пилешкото дрво од пилешко дрво, сечење гипс или пластика W7Z пилани дупки, мала рачка со опашка Q2L6

Мултифункционална пила за домаќинства со рака на домаќинството, пилешкото дрво од пилешко дрво, сечење гипс или пластика W7Z

DEN 783.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

sierra portátil de mano, con dos opciones de de de de dosiones de dosiones de des de opcione mango de madera y mango de plástico, con una hoja afilada de acero al manganeso, es fácil de cortar ramas y tablas, haciendo que tu construcción sea más fácil y cómoda. La sierra fija de tornillo de alta calidad es firme, проценка y no se agita, con alta seguridad y uso más seguro. El Mango Cómodo está diseñado ergonómicamente, el Agarre es cómodo y tien tenión, es fácil de Usar, Duradero y Compitiente. La densidad de los dientes de sierra es uniforme, lo que la la la restencia al corte y garantiza uctitud y corte rápido .

Главните својства

Избор на купувачот

Надворешниот животен век олОСКА001ГН главата има повеќенаменска чеканска глава на задната страна, погод

Користејќи висококвалитетен материјал, тој е многу погоден за вас.ако имате било какви прашања при избо

Издувна Цевка, Издувна Цевка, Долга Издржливост за Сечење Кабел За Соголувањеспецификација : r Опис : r r r

Рачната Секира И Острилка За Мачети од smith ' s® е совршена алатка за употреба за одржување на вашата секир

Ножовката Dewalt 12 инчи 5во1 има остри заби индукција стврднати заби за издржливост Оваа ножовка може да се

Ако нема акции, тоа може да биде откажано по известувањето Сите барања за враќање може да се поднесат со

Вредност Колекција 5 / 8" Дијам x 3 / 16" Ширина На Лицето, Челик Со Голема Брзина, 8 Заби, Поврзување На Стебло�

Синџирите за гуми се користат под најтешки околности и во некои од најтешките околини Безжичен ланец мо

Бројот и видот на сечилата можат да ги задоволат вашите различни потреби и замени Ве молиме дозволете м�

Прецизни Брадавици, Капацитет За Сечење По Материјал од 0,2 мм до 1,6 мм (Мека Жица), 0,6 мм (Тврда Жица), 1,2 мм (�

Мајстор Механичар, 30", Секач За Завртки И Кабли, Термички Обработени Фалсификувани Челични Вилици, Тубул

Please wait...