0
clear
  • Обновување + Арганово Масло Од Мароко Дополнителна Јачина Продорно Масло За Коса, 3. фл оз
  • -20%
  • -20%
Обновување + Арганово Масло Од Мароко Дополнителна Јачина Продорно Масло За Коса, 3. фл оз

Обновување + Арганово Масло Од Мароко Дополнителна Јачина Продорно Масло За Коса, 3. фл оз

DEN 119.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Навлажнете и поправете ја сувата, оштетена и груба коса со Дополнителна Јачина На ОГКС Арганово Масло Од Третман Со Масло За Коса Што Продира Во Мароко. Смирувачки сладок цитрус-свеж, цветно-зелен и дрвенест мирис остава брави кои мирисаат неодоливо добро. Без парабен без сулфат-сурфактанти, овој навлажнувачки серум за коса е доволно нежен за да им даде сјаен сјај на грубите прамени одвнатре кон надвор. Плус, цитрусот-свеж, цветно-зелен и дрвенест мирис остава брави со неодоливо добар мирис. Негување масло за коса серумски заптивки во хранливи материи и сјај за да помогне во подобрувањето на јачината и еластичноста на косата, за допирни плитки кои се меки, но силни. За коса со средна до груба текстура, маслото запечатува хранливи материи и сјае за коса што изгледа сјајно.

Главните својства

Избор на купувачот

Арганското масло на Instanatural е повеќенаменска навлажнувач неопходна за да ви помогне да постигнете поуба

Направено со органско Масло Од Арган Шампон, регенератор, маска и третман за оставање во големини одобр�

ЕДЕН ЕДИНСТВЕН Арганово Масло Сплит Крај Мендер HP539429rgan Масло Сплит Крај Mender помага во поправка на сплит

Please wait...