0
clear
  • Каи 6. Преиспитано челично тркало ОЕМ, сребро, се вклопува - Chevrolet Astro Van
  • -20%
  • -20%
Каи 6. Преиспитано челично тркало ОЕМ, сребро, се вклопува - Chevrolet Astro Van

Каи 6. Преиспитано челично тркало ОЕМ, сребро, се вклопува - Chevrolet Astro Van

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме преиспитано челично тркало ОЕМ, 15 x 6,5, 5 слот , 5 лаг, 5 шема на завртки, сребро. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Тоа одговара на вашиот Chevrolet Astro Van од 1996-2000 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 15 x 6,5 реконструирано ОЕМ челично тркало, сребро, Fits 1996-2000 Chevrolet Astro Van 15 x 6,5, 5 слот, 5 LUG, 5 BOLT PARTEM, SILVER, MANDER од челик. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 1996-2002 Chevrolet Astro 1996-2002 GMC Safari и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Please wait...