0
clear
  • Awntech DM14-US-lw ft. Destin со прирачник за аспиратор што може да се повлече, постелнина и бело-во
  • -20%
  • -20%
Awntech DM14-US-lw ft. Destin со прирачник за аспиратор што може да се повлече, постелнина и бело-во

Awntech DM14-US-lw ft. Destin со прирачник за аспиратор што може да се повлече, постелнина и бело-во

DEN 3359.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дестинот (прирачник за тешки пречки што може да се повлече со алуминиумска заштитна аспиратор од страна Лично повлекување во текот на летото и повлечете се за топлината на сонцето во зима. Оваа трева доаѓа со загради за wallидови. Уживајте во вашето лето/на отворено без страв да изгорите сонце и да ги претворите на отворено во забавна атмосфера. Карактеристики на аспираторот со прирачник за аспиратор што може да се повлече Awning100% раствор обоена акрилна ткаенина; избледи, вода, вода, почва и мувла отпорник на челик и алуминиумска рамка, прав обложена во беламули комора од не'рѓосувачки челик кабел латерални оружје100% собрани и лесни за инсталирање Комерцијална/станбена апликација 10 во. : Електрична вежба, прилагодлив клуч, Филипс и Хекс Возачи за завртки, Мерка за ленти, скалила и ниво. Не се вклучени сидра за инсталација. : Стил на пренасочување : Quatractable Awning / Canopy Material : Решение обоен акриликомерциски / станбени : Комерцијален / станбен станбен терен : Дајфрам завршен : Материјал со облога во прав : Структурен челик и алуминиумски софтвер Вклучен : Номинимален дозвола за дозвола : 96 "Минимална висина за монтирање : 96 " : 10 "Тип на монтирање : Тип на wallид : retractablerust Отпорен : yessstriped : yeswater Отпорен : Дава тежина : 125 lbs- SKU : Wntch3837 awntech dm14-us-lw 14 ft. Destin со прирачник за аспиратор за влечење на аспираторот за влечење на аспираторот, ленено и бело- 120 in.

Главните својства

Избор на купувачот

Awntech BeautyMark Destin 8 'Моторизирана повлечена од трескање : Структурна алуминиум и челична рамка за обележја н

Прирачникот за марка на Awntech BuityMark Mauilx што може да се повлече Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со в

Брендот на марка на Awntech, Mauilx, десен мотор со далечинско повлекување Овој модел доаѓа во рачно и моторизи

Awntech BeautyMark Maui 14 'Моторизирана повлечена од трескање : Структурна алуминиум и челична рамка за обележувањ

Awntech BeautyMark Destin 14 'Моторизирана повлечена од трескање : Структурна алуминиум и челична рамка за обележја �

Моделот на брендот BeutyMark на Awntech, DestinLX модел со тешка должина што може да се повлече со аспиратор за алуми

Awntech BeautyMark Destin 12 'Моторизирана повлечена од трескање : Структурна алуминиум и челична рамка за обележува

Моделот на брендот BeutyMark на Awntech, DestinLX модел со тешка должина што може да се повлече со аспиратор за алуми

Брендот BeutyMark на Awntech Mauilx го остави моторот со далечински управувач што може да се повлече Овој модел доа

Awntech BeautyMark Maui 12 'Моторизирано повлекување на тресење : Структурна алуминиум и челична рамка за обележја �

Please wait...