0
clear
  • Линум Домашен Текстил 2-Парче Памучна Украсена Крпа За Перење, 13 13
  • -20%
  • -20%
Линум Домашен Текстил 2-Парче Памучна Украсена Крпа За Перење, 13 13

Линум Домашен Текстил 2-Парче Памучна Украсена Крпа За Перење, 13 13

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Колекцијата Крпи Украсена Со Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен на остра бела граница. Овие меки и луксузни крпи и нудат трајна апсорпција и супериорна издржливост. 100% Премиум Турски Памук. Извонредно абсорбента и брзо сушење. Достапно во голем број прекрасни бои за крпи.

Главните својства

Избор на купувачот

Разгалете се со луксузната, исклучително мека, супер абсорбента и брзо сушење персонализирана Забава в�

Додадете допир на пријатен луксуз во вашиот омилен простор во бањата Со Линум Домашен Текстил Дензи Пам

Овој прекрасен комплет од 2 алара автентична пестемална рака и гостин таусл се стручно изработени од 100%

Колекцијата На Пешкири Одaceјанска Чипка има елегантен мотив на кругови, извезен на границата на чипка о�

Кога Ќе пристигне Вашиот Линум Домашен Текстил Алара Персонализирана турска Пестемална Рачна Крпа Ком

Линум Домашен Текстил Ребека 3 Парче Украсена Крпа со Две Крпи за Раце има живописна роза на бојата на по

Линум Домашен Текстил Ава Украсена Крпа за Раце е завршниот допир на вашите потреби за бања за гости...

Австралиски Овчар Надворешната Крпа е одлична за употреба во кујна, бања или теретана Овој 15 на 22 инчи, р

Не користете белило, омекнувачи и железо бидејќи може да го оштети неговиот квалитет; секогаш мијте ги к

ЗАБЕЛЕШКИ : Големина на пакување : 20 12 4см Големина : 34 х 75см / 13 Ве молиме измерете го сами за да ја избер

Пилинг Крпа За Перење, Триење Бамбус Јаглен Длабока Решетка За Пилинг Крпа За Бања За Капење За Салони З�

Разгалете се со луксузната, исклучително мека и брзо сушење персонализирана Забава во рајот пестемал р�

Крпитесе бели во боја и има совршена големина од 12 х 12 инчи ВИСОКА ГУСТИНА : крпите За перење Аркрајт се п

Морските коњи украсени На Линум Домашен Текстил Софија Украсена Крпа за Раце се соодветна придружба на

Спецификации : Изработен од врвен материјал од корално руно, мек и издржлив Мазна и пријателска за кожа�

Разгалете се со луксузната, исклучително мека, супер абсорбента и брзо сушење персонализирана Забава в�

●Безбедносен Материјал●Изработен Од чист памук со шестслоен дизајн за задебелување, без штетни матер�

Колекцијата На Крпи Украсена Со Фелиз содржи шарен и празничен мотив за риба од апликација, извезен на с

Спецификации : Супер мека, високо апсорбирачка, совршена за повеќенаменска употреба Издржлив и способе

мека и удобна.Убав дизајн отпечатен од едната страна Прикажување бело без слики од другата страна Дизај

Додадете допир на пријатен луксуз во вашиот омилен простор во бањата Со Линум Домашен Текстил Дензи Пам

Крпи за Раце за мачки, Долга Форма На Мачка Избришете Марамчиња Крпи за Бања За Кујна Во Бања...

Материјал : ПВА Тежина : 20гр Големина : 21, 8х13см Сунѓерите За Капење Се Идеални За Детска Нежна Кожа, Навис�

Please wait...