0
clear
  • Кутија За Складирање Кармин, Решетки За Складирање Кармин Бо Голем Капацитет Силиконски Решетка За Кармин Држач За Четки За Шминка Материјали За Домаќинството
  • -20%
  • -20%
Кутија За Складирање Кармин, Решетки За Складирање Кармин Бо Голем Капацитет Силиконски Решетка За Кармин Држач За Четки За Шминка Материјали За Домаќинството

Кутија За Складирање Кармин, Решетки За Складирање Кармин Бо Голем Капацитет Силиконски Решетка За Кармин Држач За Четки За

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опис : Дизајниран Со голем капацитет и повеќе прегради, овој козметички организатор може да складира кармини, моливи за веѓи, четки за шминка и други ситници, што е многу погодно.Со своите добри својства против лизгање и гребење, овој козметички организатор може да ги заштити вашите предмети. И се одликува со одвојлив дизајн што го олеснува clean.It изработен е од силиконски материјал.Постојат 3 големини за вашиот reference.It погоден е за спална соба, тоалет, фиока, Бања Име : Кутија За Складирање Кармин Материјал : Силиконски Карактеристики : Голем Капацитет, Отстранлив, Детали Против гребење : С : 13,5 см х 6,5 см х 2,5 см/5,31" х 2,56" х 0,98" (Прибл.) М : 18,9 см х 9,2 см х 2,5 см/7,44 "х 3,62" х 0,98 " (Прибл.) Л : 21,9 см х 12см х 2,5 см/8,62 "х 4,72" х 0,98 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Кутија За Складирање Кармин Дизајниран Со голем капацитет и повеќе прегради, овој козметички организатор може да чува кармини, моливи за веѓи, четки за шминка и други ситници, што е многу погодно. Со своите добри својства против лизгање и гребење, овој козметички организатор може да ги заштити вашите предмети. И се одликува со одвојлив дизајн што го олеснува чистењето. Изграден е од силиконски материјал. Постојат 3 големини за ваша референца. Таа е погодна за спална соба, тоалет, фиока, бања.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис Дали сте во потрага за десктоп шминка организатор? Оваа кутија за складирање е добро изработена од

Опис : тоа е голем капацитет и стабилен дизајн на основата што ја прави оваа корпа одлично да ги организи

Ѕиден Перфориран Мијалник За Домашна Бања, Решетка За Козметичко Складирање, Кутија За Сортирањекаракт

Опис р р Изработен Од квалитетен материјал, еколошки и здрав Оваа кутија за накит е практична со убав из�

Рачно изработени и квалитетни Вегански и Тенки меки меки Удобни еластични памучни ремени Издржлив и ед�

Држач За лак За нокти Јасен Држач За Држач За Држач За Држач За Шминка 7 Слој Функција : 100% Нова квалитетн�

Стил : Модерен Стилматеријал : Памучно Потекло : Копно China CN : Zhejiang Color : White / Gray / Black Shape : Round Size : 33 X33 X43 CMFeature1

Опис : Мултифункционална дрвена решетка за чување четки и некои алатки за моделирање Таа има многу разл

Спецификации : Изработен од висококвалитетен материјал, еколошки и издржлив за употреба Повеќе мрежи, �

Двослојна Длабока Фиока Двослојната длабока фиока е многу практична и може да складира кармин, сенка за

Уморни од претурање низ фиоки за комоди, чанти и чанти за да ги најдете вашите омилени предмети? Најдете

Описмијалицата за облека е изработена од висококвалитетна пластика, која е издржлива и пријателска за �

Опис Пробајте ги овие крофни стојат! Ставете ја на маса за прикажување на забава за запирање на шоуто...

Чувајте ја и организирајте ја вашата шминка во овој отворен козметички послужавник Направено од тешка �

Кошница за Перење Со двојна Боја Голема Корпа За Перење Долга Рачка Самостојна Корпа За Перење Тркалезн

Контејнер за монистра, Лесна За Употреба Кутија За Кристал, Продавница За Маникир За Материјали За Дома�

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

Направете го Вашиот Декор да Биде креативен со забавни дизајни и бои кои лесно се мешаат и совпаѓаат.44 ф�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Лунбрест Од пазарот На Џојбај Транспарентна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис...

Опис Ова е декоративен држач за пенкало Главно изработени од безбедни материјали Креативен и практичен

Силиконскиот отвор го олеснува вметнувањето и од вашиот секогаш кога го користите Лесно нанесување и о�

Спецификации : Пп материјал направен, издржлив за долготрајна употреба 28 слотови дизајн, погодно за вас

За Големината : Единицата Со Кинеска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Мо�

Опис : Материјал : оваа кутија за складирање на фиоки за маса е изработена од пластика која е цврста, издр

Please wait...