0
clear
  • Сафавиех Преодна Мистика Полиестерска Област Килим-Боја: Роза Мулти, Форма: Тркач, Големина: 2 '-3 8'
  • -20%
  • -20%
Сафавиех Преодна Мистика Полиестерска Област Килим-Боја: Роза Мулти, Форма: Тркач, Големина: 2 '-3 8'

Сафавиех Преодна Мистика Полиестерска Област Килим-Боја: Роза Мулти, Форма: Тркач, Големина: 2 '-3 8'

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сафавиех Преодна Мистика Полиестерска Област Изградба На Килими : Моќта Се Наѕираше. Влакна/Финиш : Полиетсер. Поддршка : Моќните Килими Не Користат Материјал За Поддршка На Долната Страна На Тепихот. Тенок Слој Латекс Се Нанесува На Долната Страна На Тепихот За Цврсто Прицврстување На Предивата На Место. Овој Латекс Слој Е Практично Невидлив И Не Се Смета За Придружен Материјал. Висина На Купот (Во Инчи) : 0,25. Точка Тежина : 1.00. Земја На Оргин : Турција.

Главните својства

Избор на купувачот

Рингишпил Деца Килим Колекција Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите

Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат...

100% Полипропилен Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за те�

Сафавиех Натура НАТ308А Рачно Ткаена Слонова Коска / Син Тепих олицетворение на софистициран стил на ку�

SAFAVIEH Отворено CY7504 25812 Двор Беж / Морнарица Килим Веднаш трансформирајте го вашиот двор, двор, палуба, со

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранов

Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање Ние се потрудиме да ви обезбедиме точн

Детскиот килим гледа многу време за играње и нашите килими се подготвени за предизвикот! Печатени во жи�

100% Полипропилен Висина на купот : 0,5 инчи Одликувајќи се со дизајни од модни цветови до традиционални кл

Сафавиех Натура Колекција Нат322а Рачно Ткаен Тепих Од Слонова Коска олицетворение на софистициран стил

Детскиот килим гледа многу време за играње и нашите килими се подготвени за предизвикот! Печатени во жи�

Сафавиех Натура Колекција НАТ315Г Рачно Ткаен Сребрен Килим олицетворение на софистициран стил на куќа �

Сафавиех Натура НАТ102Н Рачно Ткаена Морнарица / Тепих Од Слонова Коска олицетворение на софистициран с

Safavieh Природни Влакна NFB117 Z Рачно Изработени Црна / Слонова Коска Килим Природните Влакна Колекција на з�

Вашиот под ќе има едноставна топлина додадена на Него со Решетката Сафавиех Натура Внатрешен Тепих Реш�

Please wait...