0
clear
  • Френклин Спортски Младински Бејзбол + Софтбол Панталони - Бело-Младински Медиум
  • -20%
  • -20%
Френклин Спортски Младински Бејзбол + Софтбол Панталони - Бело-Младински Медиум

Френклин Спортски Младински Бејзбол + Софтбол Панталони - Бело-Младински Медиум

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Луксузните Бејзбол панталони на френклин се направени од издржлив плетен полиестер за истегнување со еластичен појас за дополнителна удобност и подобрено вклопување. Посебни карактеристики вклучуваат не доверливи копчиња за прицврстување метален патент за мува и двојна конструкција на коленото за подобрени перформанси плус два про стил поставени во џебови. Панталоните во класичен стил се одликуваат со еластично дно популарно денес кај колегијалните и професионалните играчи. Издржлив двоен плетен истегнувачки полиестер со двојна конструкција на коленото 5/8 " Појас јамка Тунел Еластичен појас за удобност и два задни џебови Кои не рѓосуваат копчиња за прицврстување и метален патент летаат напред. ПРИЛАГОДЛИВО ВКЛОПУВАЊЕ : Овие панталони се направени со прилагодлива еластична линија на половината за да одговараат на млади спортисти од сите форми и големини. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Изработени од ултра издржлив полиестер, овие панталони се дизајнирани и со двослојни колена за да спречат дупки и рипови без разлика колку тешко играте. КЛАСИЧЕН ИЗГЛЕД НА ТОПЧЕСТ ИГРАЧ : Секоја нога за панталони има растегливо, еластично дно што им олеснува на децата да ги превртуваат панталоните до коленото за класичен изглед на топчест играч!. ЈАМКИ И ЏЕБОВИ за РЕМЕНИ : овие панталони доаѓаат со 5/8" вградени јамки за појас за да можете лесно да опремите појас со стандардна големина и два задни џебови во стилот на про за ракавици за вата и друга опрема. СОВРШЕНИ ЗА БЕЈЗБОЛ и СОФТБОЛ : Без разлика дали го погодувате бејзбол дијамантот или теренот за софтбол, овие панталони се совршен додаток на секоја униформа!.

Главните својства

Избор на купувачот

облечени обични врвови со кратки ракави новогодишни врвови за жени секси блузи за жени кадифени врвови

Опуштено целосно сечење со долг инсем и отворено обложено дно, 12 мл Двоен плетен полиестер за истегнува�

Гледањето Бејзбол Со Баба е најголемото време! Гледам Бејзбол Со Мојата Маица Со Долги Ракави Абуела, со

Одговор во рок од 48 часа Ќе останете удобни цел ден● КАРАКТЕРИСТИКА : Бејзбол Срце Графички Кошули За Же

Овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека Опуштено Вклопу

Ленени Кошули За Мажи Обична Кошула За Бејзбол Печатење Кошула Со Кратки Ракави Копче Ревер Кошула Со К�

[П].[амз_титил] руно со четкани перформанси, 100% полиестер ? МП3 / телефонски џеб, со внатрешна медиумска дуп

Серијата Шампро Спортска ТРОЈНА КРУНА ОБ има 13 мл искривувањеплетена ткаенина карактеристики плетево �

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)ttttt t 80t Length : t33 t Bust : t54tadvisted Возраст : t6 12 Месеци 90t Length : t35 t Bust : t57ta

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

Дополнителните Меки Памучни Чорапи на галива се дизајнирани со страст и за модата и за удобноста Овие ч�

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни Оливен Женски Трендо

Маица Маица Качулка Кошула Тренингот Фитнес Теретана Летен Подарок Смешен Хумор Модерен Бодибилдинг К�

●Ракави● Краток 5 Една од Одличните работи за нашата Маица е нејзината разноврсност...

Младински Основни Поли Двојно Плетени Бејзбол панталони со дипломиран инсем Карактеристиките вклучув�

Женски Пеперутка Тренингот Лето Висок Половината Плен Јога Трчање Шорцеви хеланки Карактеристики :...

Гледањето Бејзбол Со Мама е најголемото време! Гледам Бејзбол Со Маичката На Мајка Ми Мало Дете, совршен

Please wait...