0
clear
  • Без граници на текстура на текстура на јуниори V-врат Лонглајн Брами
  • -20%
  • -20%
Без граници на текстура на текстура на јуниори V-врат Лонглајн Брами

Без граници на текстура на текстура на јуниори V-врат Лонглајн Брами

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Убави детали изобилуваат без граници на границите Ками. Дизајнот на V-вратот и цветниот џакард се ох-толку убави, сигурно ќе сакате да го додадете овој градник во вашата гардероба за интимните. Haveе имате мазна силуета под која било облека благодарение на долгиот дизајн и непречена конструкција. Достапно во он-тренд бои, така што секогаш ќе имате натпревар. Исклучиво на. Материјал : 96% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. покриеност : умерено покритие. Ниво на поддршка : лесно поставена поддршка. Затворање : Стил на пуловер. Ремени : Прилагодливи ленти. Карактеристики : V-Neckline; Долга линија, беспрекорен дизајн .Енски непречен градник на долгиот ред од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Спијте во него, дневна во него, сакајте го! Без цвест и тотално удобно, овој Cami Bra од без граници е сигурен

Оваа граница на чипка триаголник е дизајнирана со супер мека чипка за без напорна удобност и светлина, п

Оваа граница на чипка триаголник е дизајнирана со супер мека чипка за без напорна удобност и светлина, п

Не сакај само себеси деферирај се со оваа совршено убава чипка од чипка Обожавањето од blythe blalette на Adore Me

Сè е во врска со удобноста со беспрекорна bralette Vврат Со супермека ткаенина направена од рециклирани мат�

Поддршката што можете да ја прилагодите, оваа Bralette Top има отстранливи чаши за триаголник за подлога кога

Создадено за целодневна удобност, паметната и секси удобност памучна ребра, отсечена тркачка bralette ја ра

Оваа супер удобна без граници за конвертибилна bralette е вашата целогодишна мора да ја имате Без жица со от

Рестартирајте го во режимот на удобност со Bralette за памук за памук на џокеј® Природно, мекиот памук обезб

Оваа граница на чипка триаголник е дизајнирана со супер мека чипка за без напорна удобност и светлина, п

Модерно самостојно, како градник или парче слој, ова без граници без граници, со деколте на Sweathert работи �

Please wait...