0
clear
  • Патување Колекција Жени Џини Лизга На Блок Пета Мазга Пумпа
  • -20%
  • -20%
Патување Колекција Жени Џини Лизга На Блок Пета Мазга Пумпа

Патување Колекција Жени Џини Лизга На Блок Пета Мазга Пумпа

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лизгање-на шик изглед оваа fall со Џини пета Од Колекцијата Патување. Оваа мазга со зашилени прсти има веганска кожа на врвот со детал со плетенка за софистициран изглед. Обложена влошка и наредена блок пета го заземјуваат изгледот за удобно подигнување. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Главните својства

Избор на купувачот

Натпревар направен на небото за loversубителите на гроздобер мода, пумпата со широки ширина на Siri од колек�

Опфатените копчиња прават целосен круг да се врати со Maelie од Brinley Co Овој засочен пети муле се одликува со

Колекцијата "Језлин стан по Патување" содржи прекрасен исечен раб и материјал од вештачки велур Ласкави

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекц�

Прикажете го вашиот стил на поставување тренд со овие потпетици Овој пар чевли е изработен од врвен вел�

Ставете го најдоброто стапало напред во колекцијата на Benntly Loafer By Journee Изреките на топлината и акцентот �

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,3" Големина : 38

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

Изгледајте како олицетворение на софистицираност од секојдневно ноќ во колекцијата stournee Chim 2 Balllet Flat...

Mac01 жените посочија пети на пети и глуждот, тие се достапни во црна, таупе и камила Овие потпетици имаат п

Создадете смел стил со пумпи за чипка од Brinley Co Овие чизми со високи потпетици имаат врвни велур на врвни

Смело земете го денот во овие Мери Janeејн Кариса е стан зашилен пети изработен со печатени ткаенини на вр

Влезете во елегантен стил кога ги носите овие сјајни пумпи од Brinley Co Овие високи потпетици што привлекув

Овој софистициран изглед е детален со нашиот потпис 4мм TRU Comfort Foam ™ Footbed за целодневна поддршка Колекциј

Слајд десно во колекцијата на списанија Оливеа Муле што е сè подготвено да ја направи вашата облека поп

Подгответе се за поплавување комплименти во колекцијата на Патриша од Колекцијата на ourурни...

Чекор во стилски дизајн со ватирани чизми со потпетици од Brinley Co Овие чевли со отворен пети се карактери�

Ставете ја најдобрата нога напред во Свитканата мокасина Со Колекција На Патувања Засеците на горната �

Please wait...