0
clear
  • Патување Колекција Жени Лила Тру Удобност Пена Ниска Пета Квадратни Пети Пумпи
  • -20%
  • -20%
Патување Колекција Жени Лила Тру Удобност Пена Ниска Пета Квадратни Пети Пумпи

Патување Колекција Жени Лила Тру Удобност Пена Ниска Пета Квадратни Пети Пумпи

DEN 480.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите Пумпи Лила Од Колекцијата Патувања ќе ве натераат да шетате низ градот со стил и удобност со нивната влошка од пена од 4 мм tru comfort и луксузна и лакирана веганска кожа. Хардверски детал, покриена блок пета и мек квадратен прст додаваат допир на софистицираност на изгледот. Како бонус, нивниот стил на мокасина и силуетата на лизгање ги прават совршени. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Главните својства

Избор на купувачот

Крајната облекатеманасекаде, колекцијата Мериан од Гурај Овој балет стан е детален со тркалезен пети и

Пумпата за сјај на лентата на глуждот од Бринли Ко Се одликува со прсти на велур, и затворени задни потпе

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Додадете малку од 4 инчи сексуалноста на небото висока

Удобни и Издржливи : нашите затворени пумпи оксфорд се со поставата погодна за кожата,кои обезбедуваат �

Влезете во елегантен стил кога ги носите овие сјајни пумпи од Brinley Co Овие високи потпетици што привлекув

Погледнете софистицирани и стилски облечени во колекцијата на списанија, Одри зашилени пети Овој симпа

Барате пумпа во стил на гроздобер со свеж изглед? Колекцијата Лорен од Journee е совршен чевел за вас...

Класик со пресврт, колекцијата „Фостер од списание“ Овој бадемпети Д'Орсај е на врвот со детали за преп

Флоралните чевли за широка ширина на жените Есенија имаат металик ткаенина горниот дел со нископотпети

Колекцијата "Језлин стан по Патување" содржи прекрасен исечен раб и материјал од вештачки велур...

Натпревар направен на небото за loversубителите на гроздобер мода, пумпата со широки ширина на Siri од колек�

Слајд десно во колекцијата на списанија Оливеа Муле што е сè подготвено да ја направи вашата облека поп.

Please wait...