0
clear
  • Жените У Вратот Чипка Без Ракави Споени Цврста Боја Резервоарот Врвот
  • -20%
  • -20%
Жените У Вратот Чипка Без Ракави Споени Цврста Боја Резервоарот Врвот

Жените У Вратот Чипка Без Ракави Споени Цврста Боја Резервоарот Врвот

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Забелешка : 1. Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква како што покажуваат сликите. 2. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја нарачате оваа ставка, тоа е вистинската големина. Покрај тоа, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. 3. Инструкции за Нега на ткаенина : Машинско Перење, не Белење, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте прекумерна Изложеноствисок квалитет и сосема нов дизајн, посета на нашата продавница "Старвнц", можеби ќе го најдете она што го сакате! Оваа ставка е добар избор за вашето време, кој е направен од мек и лесен полиестер помешан за секојдневна удобност. Избрана со вратот, без ракави, чипка споена, цврста боја, секојдневен стил. Тоа е совршен резервоар кој ќе му даде свеж талент на секој изглед со овој дизајн што ќе се забележи во еден момент. Исто така, можете да се спарите со се што сакате за да ја направите попривлечна. Погоден за додавање во вашата гардероба речиси секоја сезона, што ќе ви помогне да создадете подобри спомени за вашиот секојдневен живот или вашиот одмор.

Главните својства

Избор на купувачот

Маица Со Јака Со Копчиња На момчето; Кошулата со јака за момчиња во класичен стил е лесна и дише; Прифате�

Женска Лежерна Маица Со Печатен Кружен Врат Лабави Врвови Со Кратки Ракави Блузакарактеристики : 65% Пам�

56"M61036102cm / 40.92"XXXXXL182148138cm / 54.Лесно креирајте убава женска фигура.Повод : Совршен за секојдневен живот секој

Големина : S Биста : 106cm / 41.73" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 23cm / 9.06" Должина : 74cm / 29.13" Големина : M Биста : 110cm / 43.31" Рамо :

Должина на облека : Други Должина На Ракавот : Три Четвртини : Тенок Стил : дива, едноставна, Секојдневна Ч

56"XXXXL4 XLarge222652132cm / 51 : Large : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 116cm / 45.Плус Големина,Краток Ракав,цврста Секојдневна Облека,Стилс�

`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.53" големина : ххл биста : 115см / 45...

95"Size : XXXL: 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 126cm / 49.Женска Печатена Кошула За Жени Обична Кратка Вратоврска Боја Ракави Блузи

63" Должина : 80см / 31 Погоден За Дневна / Секојдневна Сезона на изглед : Летен Пол : Менматеријал : Полиесте

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

95 "Должина : 67см / 26.76 " Должина : 65см / 25 ✚✚✚ЗАБЕЛЕШКА✚✚✚✚ ве Молиме дозволете 0,40,8 инчи (12 см) се разлику�

90"Должина : 71cm / 27.Што добивате : 1пц Жените Блуза : С Големина Растеглива ткаенина за удобно вклопување...

Плус Големина Машки Обичен Круг Вратот Печатени Краток Ракав Маица Блуза Блузаповеќе ве Молиме провере

Одговараат Заumn, Зима и Пролет Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 21cm / 8.27" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо :

http : / / 00c9c0f6.осссадзапад1 / upload / product / undefined HHH0216457 / original / ea12de9921aaa8c7938178d6b9c0942e.jpeg Измерено пред да се истегне

Дебелина : Стандард Вајонгтао е една од водечките онлајн продавници со висококвалитетна облека и други

1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7 `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.Почитува

Please wait...