0
clear
  • Конкорд Традиционален Кревет Во Сива Боја, Повеќе Големини
  • -20%
  • -20%
Конкорд Традиционален Кревет Во Сива Боја, Повеќе Големини

Конкорд Традиционален Кревет Во Сива Боја, Повеќе Големини

DEN 2975.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Помалку е секако повеќе со отворениот, симетричен дизајн На Креветот Конкорд. Иако е едноставен по раст, Конкорд е разноврсен и лесно може да се вклопи во секој декор. Едноставен, свеж дизајн. Еко-пријателски Цврсто Тврдо Дрво со Нетоксичен Финиш. Дизајниран за Трајна Издржливост. Доаѓа со табли за поддршка на темелите, подлога и душек што се продаваат одделно.

Главните својства

Избор на купувачот

Насловот со низок профил е само почеток на модерното чувство На Креветот Во Орландо Орландо Не само што

Please wait...