0
clear
  • Брат МФЦ-Ј5910ДВ - мултифункционален печатач - боја-мастило-Млаз-Правна-Книга-до ппм-до ппм-листови-33. KBPS-USB 2.0, LAN, Wi - Fi, USB домаќин
  • -20%
  • -20%
Брат МФЦ-Ј5910ДВ - мултифункционален печатач - боја-мастило-Млаз-Правна-Книга-до ппм-до ппм-листови-33. KBPS-USB 2.0, LAN, Wi - Fi, USB домаќин

Брат МФЦ-Ј5910ДВ - мултифункционален печатач - боја-мастило-Млаз-Правна-Книга-до ппм-до ппм-листови-33. KBPS-USB 2.0, LAN, Wi

DEN 1600.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Брат МФЦ-Ј5910ДВ - Мултифункционален печатач - Клучни Карактеристики И Придобивки Во Боја : Дуплекс печатењесоздадете двострани документи со професионален квалитет до 11" х 17". Вградени безжични и жични интерфејси е лесен за поставување безжичен (802,11 б/г / н) и Жично етернет вмрежување. 1.9" екран на допир плус 1.9 " ЛЦД-дисплеј во боја на панел на допируредете и подобрете ги сликите и лесно движете се низ менијата. Високо влијание до печатење до 11" х 17" (големина на книга) создадете документи до 11" х 17" со големо влијание и лесни за читање детали. Што Е Вклучено : Брат МФЦ-Ј5910ДВ. Кертриџ-црн-Брат Инобела LC75-BK. Кертриџ - Цијан-Брат Инобела LC75-C. Кертриџ-магента-Брат Инобела LC75-M. Кертриџ-жолта-брат Innobella LC75-Y. Телефонски кабел.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...