0
clear
  • Брада Негирај V-Трупот Брод Покритие, Водоотпорен И УВ Отпорни, Големина БТ-3: 16 ' -18 'Долго, 90 Зрак
  • -20%
  • -20%
Брада Негирај V-Трупот Брод Покритие, Водоотпорен И УВ Отпорни, Големина БТ-3: 16 ' -18 'Долго, 90 Зрак

Брада Негирај V-Трупот Брод Покритие, Водоотпорен И УВ Отпорни, Големина БТ-3: 16 ' -18 'Долго, 90 Зрак

DEN 2137.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Капакот на бродот спорт 600 негирач од Брада Индустрии гарантирано ќе обезбеди супериорна заштита на вашиот брод. Овој водоотпорен капак на бродот ќе одбие снег, топло сонце и силен дожд. Полиестерскиот материјал 600 негирач е ув обработен за максимална заштита од сонце и топлина за да го заштити тапацирот на вашиот брод. Тешкиот раб на ударниот кабел му дава на капакот Полу - прилагодено вклопување. Овој тежок брод овој додаток за брод доаѓа со горниот и долниот ремен и системот за тока, што го прави исклучително издржлив при приколка - за да можете безбедно да го влечете вашиот брод до брегот. Овој додаток за брод е достапен во сина или сива боја. 100% водоотпорен капак на бродот направен од 600 полиестер за негирање. Оваа тешка покривка за чамци ќе се брани од надворешни елементи како сонце, дожд, снег, нечистотија, прашина, сок од дрвја, лисја што паѓаат, измет од птици и многу повеќе. Овој капак на бродот обезбедува одлична ув заштита за да спречи избледување на тапацирот на вашиот брод. Материјал дизајниран да спречи таложење на кондензација и да ја намали ' рѓата, мувлата и мувлата. Вклучена е торба за складирање. Овој капак на бродот одговара на рибарски чамци v-трупот 14'-16' (168"-192") Долга, ширина на зракот до 90".

Главните својства

Избор на купувачот

Цената е за ПК.Производител Број На Дел : DE91604 FMade изработени од тежок фиберглас, овие силни флексибилни л

Сместува VHF антени, држачи за надградба, GPS И држачи за прачки Влез со двоен патент Тешки 1 / 4 " нацртајте ј�

Овие привлечни целосно приколки за приколки се направени од силен издржлив полиестер од 6,25 мл Тие можат

Бродот За Оклопни Штитови Пајл Покрива Ширина на Зрак од 14'16' до 75" Рибарски Чамци ВТрупСилвергард 3 мл.По

Капакот На Приколката Лунекс РС1 Со Класични Додатоци обезбедува одлична заштита од сонце на вашата пат

Капаците на Моторот на бродот на баџ обезбедуваат 100% водоотпорна заштита за вашиот мотор на бродот Овој

Опис притиснете ја точката надолу за да се заклучите Подигнете на точката за ослободување Специјално д�

Капакот На Приколката Лунекс РС1 Со Класични Додатоци обезбедува одлична заштита од сонце на вашата пат

Please wait...