0
clear
  • Брондел Пурепа Лесен Додаток За Тоалет За Биде
  • -20%
  • -20%
Брондел Пурепа Лесен Додаток За Тоалет За Биде

Брондел Пурепа Лесен Додаток За Тоалет За Биде

DEN 1104.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Брондел Пурепа Лесниот додаток За Биде е едноставен и ефтин начин за реконструкција на постојниот тоалет во хигиенски биде за неколку минути. Зошто да се вратите на сува иритирачка тоалетна хартија или скапи марамчиња за бебиња кога Ќе можете да го користите Додатокот За Лесно Биде Пурепа! Лесните контроли за употреба овозможуваат прилагодлив притисок на водата - од нежно перење до концентриран проток додека млазницата за перење има целосна прилагодливост за притисокот и положбата на водата, обезбедувајќи точна покриеност за сите типови корисници. Прилагодливи контроли на притисокот на водата во биде. Лесни за употреба контроли. Самочистење на млазницата на барање. Позиционираната млазница обезбедува точно чистење. Поставете ја саканата положба на млазницата за време на инсталацијата. Прилагодливост за секоја форма и тип на тело. Самочистење прилагодлива млазница за биде што се повлекува за напредна хигиена во бањата. Внатрешен вентил со керамичко јадро за подобро издржување на притисокот на водата. Патентиран Дизајн На Унибоди за подобра безбедност и без протекување како конкуренцијата. Сите метални 7/8" Т-Вентил (инсталира на пополнување вентил). Флексибилни плетенка метал ладна вода биде црево. Лесни инструкции за инсталација. Една (1) годишна гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Цревото за биде со метална плетенка е издржливо за долготрајна употреба Металниот Твентил е обезбеден �

Please wait...