0
clear
  • Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач за Леново Идеапад 310-15-80SM0048US Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Кабел за Напојување години гаранциј?
  • -20%
  • -20%
Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач за Леново Идеапад 310-15-80SM0048US Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Кабел за Напојување години гаранциј?

Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач за Леново Идеапад 310-15-80SM0048US Лаптоп Лаптоп Ултрабук

DEN 294.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач за Леново Лаптоп Chromebook Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Кабел За Напојување НОВ AC Dc Адаптер Лаптоп Полнач Компатибилен Замена ЗА Лаптоп Леново Chromebook Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Кабел За Напојување. Вклучува Кабел За Напојување. Висококвалитетен Сосема Нов Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач Кабел За Напојување Компатибилна Замена. Вклучува Кабел За Напојување. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз, Излезен Напон 20В. *Брзи Бродови од САД*, 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите, 3 Години Гаранција За Услуга. Тестирани Единици, Безбедност : Заштита Од Напон, Заштита Од Краток Спој, Над Заштита Од Струја.

Главните својства

Избор на купувачот

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА Sony Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ A

2 А), дигитален дисплеј за лесно читање, погоден за паметен телефон, лаптоп, таблет, навигатор за автомоби

Сосема Нова Батпит 10,8 Волти 4400m Ah 48wh Liјонска Батерија 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи...

AC Адаптер За SONY VAIO VGPAC19 V35 VGNNR385 E Лаптоп Полнач Моќ Без Плата Сите производи се нови И целосно тестирани oem

Сосема Нова Батпит 10,8 Волти 4400m Ah 48wh литиумјонска батерија 1 година Замена Гаранција на Сите Batpit Произво�

СЛОБОДЕН ITEKIRO 3во1 USB Кабел За Полнење (value 4.99 вредност) вклучени со купување на овој itekiro полнач (види слик�

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА Sony Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ A

Моќност : Влез 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 19 V 2.15 а 40 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Конек

Состојба : Т Новт Тип На Батерија : т ЛиЈон Капацитет на батеријата : t 3166 MAH / 38 WH Висина на предметот : т 0,17

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме, усогласете го врвот на оригиналниот адаптер со врвот на сликата за да избегнете к�

АДАПТЕРОТ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА од 45 Вати од Дел? дали е специјално дизајниран да ги задоволи потребите

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

Сосема Нова Батпит 14.8 Волти 4400m Ah 63 Wh Li Полимерна Батерија 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производ

Како професионален производител на полначи за многу години, Zmoon Inc има своја фабрика, сите производи се п

Сосема Нова Батпит 10,8 Волти 4400m Ah 48wh Liјонска Батерија 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи...

19.5 V Ac Адаптер полнач замена За Dell Inspiron 1401 M5040 N301z N5040 N5050 J62 H3 Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz Во Светот Напон Употреба Main

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме одговара на совет на вашата оригинална адаптер со врвот на сликата за да се избегн�

**Ние се грижиме за нашите клиенти.** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ �

АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Замена На Кабелот За Напојување За Лаптопот Тошиба Космио Series : X305Q701,PQX32 U01

FITE НА UL НАВЕДЕНИ AC / DC Адаптер За AsA555 LD A555 LDXX664 H,A555 LDXO968 H A555 LDXO850 H,A555 LDXX664 H A555 LDXX699 H,A555 LDXX206 H 15.6 laptopthis адаптер

Нарачки брод во 12 работни дена Ние се грижиме за нашите клиенти. 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Пр

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач За Acer Aspire Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Кабел За Напојува�

Влез : AC100~240 V / 50~60 Hz. Нарачки брод во 12 работни дена Сосема Нов Batpit 19 V 4. 1 Година Замена Гаранција на Сите B

Моќност : Влез 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 19 V 3.42 а 65 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Инфор

Сосема Нова Батпит 10,8 Волти 4400m Ah 48wh Liјонска Батерија. 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи. 30 �

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА HP Лаптоп Лаптоп Лаптоп Chromebook Ултрабук Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ AC

Ова е Нов Компатибилен Адаптер За Замена На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Напојување За HP Touch Smart tm21070tm21072nr tm21073 NR, HP G

Нарачки брод во 12 работни дена 1 Година Гаранција Контактирајте не ако имате било какви прашања...

Please wait...