0
clear
  • Battpit: Нов полнач за напојување на лаптоп за лаптоп AC за напојување за Compaq Presario CQ50-105ef, 384019-001, 416421-002, 463955-001, 613152-001, EP341AV, VF685AA#ABA
  • -20%
  • -20%
Battpit: Нов полнач за напојување на лаптоп за лаптоп AC за напојување за Compaq Presario CQ50-105ef, 384019-001, 416421-002, 463955-001, 613152-001, EP341AV, VF685AA#ABA

Battpit: Нов полнач за напојување на лаптоп за лаптоп AC за напојување за Compaq Presario CQ50-105ef, 384019-001, 416421-002,

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

** Ве молиме, проверете го вашиот модел на лаптоп / оригинален адаптер за наизменична струја# / Излезен напон / големина на врв пред да купите. Контактирајте нè ако имате какви било прашања. Влез : AC100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz. 30 дена гаранција за враќање на парите.000, Pavilion DM4 T- 3000, Павилјон DV3, Павилјон DV3000, Павилјон DV3100, Павилјон DV3-1000, Павилјон DV3-2000, Павилјон DV3-4000, Павилјон DV3500, Павилјон DV3600, Павилјон DV3700, Павилјон DV3800, Павилон DV4 Z 1000, Павилјон DV4-2000, Павилјон DV4-3000, Павилјон DV4-4000, Павилјон DV4-5000, Павилјон DV4i, Павилјон ДВ4Т, Павилјон ДВ5, Павилјон ДВ5-1000, Павилјон ДВ5-2000, Павилион ДВ5-3000, Павилон, Павилон, Павилон, Павилон, Павилон, Павилон, Павилон ДВ5-3000, Павилон, Павилон DV5 T, Pavilion DV5 Z, Pavilion DV6, Pavilion dv6-1000, Pavilion dv6-2000, Pavilion dv6-3000, Pavilion dv6-4000, Pavilion dv6-6000, Pavilion DV6-7000, Pavilion dv6-8000, Pavilion dv6t, Pavilion DV6 Z, Pavilion DV7, Pavilion DV7-1000, Pavilion DV7-2000, Pavilion DV7-3000, Pavilion DV7-4000, Pavilion DV7-5000, Pavilion DV7-6000, Pavilion DV7-7000, Pavilion DV7 T, Pavilion DV7 Z, Pavilion Dv8-1200, Pavilion G4 -1000, Павилјон Г4-2000, Павилјон G4 T-1000, Павилјон G50, Павилјон G60, Павилјон G60 T, Павилјон Г61, Павилјон Г6-1000, Павилјон Г6-2000, Павилјон Г6С, Павилјон Г6Т, Павилјон Г6Т-1000, Павилјон Г6Т-2000 , Pavilion g6x, Pavilion g6z-1000, Pavilion g6z-2000, Pavilion G70, Pavilion G70t, Pavilion g7-1000, Pavilion g7-2000, Pavilion g7z-1000, Pavilion g7z-2000, Pavilion HDX, Pavilion HDX16, Pavilion HDX16 T, Pavilion M6-1000, Pavilion M6 T-1000, Pavilion M7-1015, Pavilion M7-1078 Compabtional со следниве броеви на делови : 324815-003, 384019-001, 384019-002, 384019-003, 384020-001, 384020-002, 384020- 003, 384021-001, 384021-002, 384021-003, 391172-001, 391173-001, 397823-001, 397824-001, 403900-001, 408488-001, 409515-001 412786-001, 416421-001, 416421-002, 416421-021, 418872-001, 418873-001, 418875-001, 419107-001, 453198-001, 457685-001, 46352-001 2- 003, 463552-004, 463553-001, 463553-002, 463553-003, 463553-004, 463554-001, 463554-002, 463554-003, 463554-004, 463955-001 463958-001, 519329-001, 519329-002, 519329-003, 519330-001, 535593-001, 574063-001, 577051-001, 577170-001, 608425-002.74 A 90 W AC адаптер/напојување/полнач/полнач. Вашиот оригинален адаптер со врвот на сликата за да избегнете купување на погрешен патник со следниве модели на HP : Pavilion DM1-3000, Pavilion DM1-3100, Pavilion DM1-3200, Pavilion DM1-4000, Pavilion DM1 Z-3000 DM3-3000, Pavilion DM3-3100, Pavilion DM3 T-3000, Pavilion DM3 Z-3000, Pavilion DM4-1000, Pavilion DM4-2000, Pavilion DM4-3000, Pavilion DM4 T, Pavilion DM4 T-1000, Pavilion DM4 T-2.

Главните својства

Избор на купувачот

Индивидуална заштита на пристаништето, наведено UL / CUL, CE овластен, тестиран за да се усогласи со FCC Standard Pa

Компатибилен со Lenovo ADLX65 NCC3 A, Lenovo ADLX65 NLC2 A, Lenovo 36200288, Lenovo 45 N0313, Lenovo 45 N0314, Lenovo 45 N0261, Lenovo 45 N0262, Lenovo 362002 N0305, Lenovo 45

Оваа универзална батерија за лаптоп што може да се полни со Dell, IBM, Apple, Sony, HP, Fujitsu, Toshiba, Compaq, Panasonic и повеќе �

30 дена гаранција за враќање на парите Ние се грижиме за нашите клиенти Контактирајте нè ако имате какви

Добијте моќ кога и каде ви треба со адаптер за AC на Think Pad Чувајте еден во канцеларијата, еден дома и друг �

Revolve Xemini Solar Power Bank + Адаптер за напојување со AC + Адаптер за напојување на автомобили Карактеристики и пр

1 година гаранција Контактирајте нè ако имате какви било прашања Излез : адаптер 19 V 3 30 дена гаранција за

Нов полнач за лаптоп на адаптер AC DC за Toshiba лаптоп компјутер за напојување на електрична енергија Нов AC DC

Сосема нов Battpit 10,8 Volt 3490m Ah 36 Wh Liполимерна батерија 1 година гаранција за замена на сите производи на Battpit 3

Батерија Биз капацитет UPS батерија олово киселина запечатена батерија на олово киселина 2 контакти одо

001, 609940001, 609947001, 609948001, 613150001, 613152001, 613153001, 613161001, 620656001, 677774004, 693711001, AD904301 G2 ED494 AA, ED494 AA#ABA, ED494 AAR, ED495 AA#ABA, ED495 ET, ED49

** Ве молиме, проверете го вашиот модел на лаптоп / оригинален адаптер за наизменична струја# / Излезен �

Нов полнач за лаптоп AC DC адаптер за лаптоп ACER лаптоп компјутер, кабел за напојување Нов AC DC адаптер лапто

Замена на адаптер за адаптер DC Power AC Адаптер за Panasonic Tood Book CF18 CF19 CF29 Лаптоп Нашиот производ е еколошки и до

Charger Yustda AC / DC за AsVivobook L203 MA L203 M L203 Ултратенок лаптоп за напојување на електрична енергија Platinust, Платинум

Сосема нов Battpit 14,8 Volt 2200m Ah 33 Wh LiIon батерија. 1 година гаранција за замена на сите производи на Battpit. 30 дена г

Сосема нов Battpit 10,8 Volt 4400m Ah 48 Wh LiIon батерија. 1 година Гаранција за замена на сите производи на Battpit. 30 дена г

Please wait...