0
clear
  • Врвен Избор® Батерија ЗА ASUS A41-X550A X550C R510C X550A X550D X550J X550CA X550JK
  • -20%
  • -20%
Врвен Избор® Батерија ЗА ASUS A41-X550A X550C R510C X550A X550D X550J X550CA X550JK

Врвен Избор® Батерија ЗА ASUS A41-X550A X550C R510C X550A X550D X550J X550CA X550JK

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Врвен Избор® Батерија ЗА ASUS A41-X550 A X550c X550 C R510 C X550 A X550 D X550 J X550 CA X550 JKType : Li-јонски, Напон : 14.4 V Капацитет : 2200m Ah; 4 ќелии 1 година замена гаранција, 30-ден наплата гаранција по купувањето.Батерија со висок капацитет сертифицирана од CE и Ro HS, оваа батерија Беше тестирана и докажана дека одговара и/или ги надминува оригиналните спецификации НА ASUS производи замена ЗА Asus A41-X550 A41-X550 AFit Машински Модели : ASUS X550 X550 C R510 C X550 D X550 J X550 CA X550 JK Врвен Избор® Батерија ЗА ASUS A41-x550a x550 X550 C R510c x550a x550d x550j x550ca x550jk.

Главните својства

Избор на купувачот

Состојба : Т Новт Тип На Батерија : т ЛиЈон Капацитет на батеријата : t 3166 MAH / 38 WH Висина на предметот : т 0,17

30 Ден Гаранција За Враќање На Парите Контактирајте не ако имате било какви прашања 30 Ден Гаранција За В�

Ова е Нов Компатибилен Адаптер За Замена На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Напојување За HP Touch Smart tm21070tm21072nr tm21073 NR, HP G

12v 2 A AcDc Адаптер Полнач За Двд Плеер Pd9012p / 17 Кабел За Напојување електрична мрежа【que SECURITY q : овие адаптери

Опис : 8парче универзален адаптер за полнач за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА, погоден за компј

Нарачки брод во 12 работни дена. 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме одг

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

19.5 V Ac Адаптер полнач замена За Dell Inspiron 1401 M5040 N301z N5040 N5050 J62 H3 Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz Во Светот Напон Употреба Main

Поддршка на мешавина од наследство и нови лаптопи во вашата организација? ОВОЈ USBC Demultiplexer беше дизајнир�

Сосема Нова Батпит 10,8 Волти 4400m Ah 48wh Liјонска Батерија 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи...

СЛОБОДЕН ITEKIRO 3во1 USB Кабел За Полнење (value 4.99 вредност) вклучени со купување на овој itekiro полнач (види слик�

Компатибилен Со : Siemens V30145K1310 KX444 Замена одговара Gigaset SL78 H, SL780, SL785, SL788, SL400, SL400 A, SL400 H, X656, V30145K1310X445, S30852D2152X1, 42

Контактирајте не ако имате било какви прашања.74 A 90 W AC Адаптер / Напојување / Полнач. Нарачки брод во 12 раб

КОНКИН БУ Компатибилен 19в 3.42 А 65в АЦ / ДЦ Адаптер Замена За Ацер ТМБ113М6812 ТМБ113М6826 ТМБ113М6825 ТМБ113М6460 Лапто�

Моќност : Влез 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 19 V 3.42 а 65 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Инфор

74 А 90в Адаптер Контактирајте не ако имате било какви прашања 1 Година Гаранција. Ве молиме потврдете го м

Подобрување На Вашиот Vaio VWNC51518 VWNC71419 Fe Серија Windows лаптоп СО едо технологија ѕид полнач Овој АДАПТЕР ЗА Н�

АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Замена На Кабелот За Напојување За Лаптопот Тошиба Космио Series : X305Q701,PQX32 U01

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме, усогласете го врвот на оригиналниот адаптер со врвот на сликата за да избегнете к�

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач За Acer Aspire Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Кабел За Напојува�

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА Sony Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ A

1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи 1 Година Гаранција. Ве молиме потврдете го моделот на ва�

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

Please wait...