0
clear
  • Дизајн уметност цвета во месечината, wallидното платно ,, 48 28
  • -20%
  • -20%
Дизајн уметност цвета во месечината, wallидното платно ,, 48 28

Дизајн уметност цвета во месечината, wallидното платно ,, 48 28

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова печатење на ликовно платно од дизајнерска уметност се создава со помош на процесот Giclee, напреден процес на печатење што резултира во највисок квалитет и репродукции со највисока резолуција. Секое печатење на дизајнерско платно се печати на висококвалитетно памучно платно и завиткано галерија (дизајнот продолжува на страните) околу под-рамките на цврсто дрво. Уметничките дела на платното на дизајнерските уметности се создаваат со употреба на висококвалитетно, отпорно на избледено епсон и слики со многу висока резолуција, што резултира во прекрасни уметнички дела што никогаш не се пиксели и ќе го издржат тестот на времето. Ова уметничко дело пристигнува подготвено да се обеси и е сигурно дека ќе биде совршен завршен допир во кој било дом или канцеларија. Дизајн уметност цвета во месечината, wallидното платно, 4 парчиња, 48 "x 28" : печатено со употреба на најквалитетното квалитетно мастило Епсон на памучно платно. Пристигнува подготвени да висат. Завиткана галерија (дизајнот продолжува на страните). Галерија завиткана над под -рамки на цврсто дрво. Висококвалитетно мастило не згаснува со текот на времето. Димензии на панелот : 12 "x 28" x 4 панели. Севкупни димензии : 48 "x 28".

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Верник во loveубов, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна портокал�

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Тема : Флоралстајл : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, платно, акрилик Ова подготвено за по�

Уметник : Delphine Devossubject : Сè уште начин на живот : Модерни производски тип : Галерија обвиткано платно Артти

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Уметник : Kcdoodleart Subject : Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „паднато дрво“ платно умет

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Curro Cardenal“ крајбрежната станица на пл

Оваа неверојатна слика за мртва живот може да биде дел од вашиот домашен декор Вие ќе можете да ги апсор�

Ајде да одиме на патување, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна �

Во моментов престојува во Филаделфија, Пенсилванија и го прави илустрира во разни сончеви дневни прост�

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Уметник : Photoinc Studiosubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено з�

Уметник : Марк Алантсебјект : Пејзажцил : Современа трговска марка ликовна уметност „Овој град спие“ пл

Bloguer, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна розова боја, ова ликов

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа производ Тип : Рамка од дрво, бела матка, акрилна трговска марка ликов�

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна �

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Уметник : Пол Волшсубјект : Флоралстајл : Природно модерен проток Тип : Галерија обвиткано платно Арттис

Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на

Please wait...