0
clear
  • ПОЧВА ПУСТИНА СНД1. 5КТ
  • -20%
  • -20%
ПОЧВА ПУСТИНА СНД1. 5КТ

ПОЧВА ПУСТИНА СНД1. 5КТ

DEN 1055.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мосер Ли Песок Злато Песок Почва Покритие Име На Брендот : Мосер Ли Под Бренд : Песок Боја : Златен Тип : Песок Тип На Производ : Почва Покрие Карпа Големина : ХХ - Мал Тип На Пакување : Вреќи Пустински Песок *1,5 литри *Додадете последен допир на убавина и заштита на сите растенија во саксии, терариуми и внатрешни градини *Ја Штити почвата и ја задржува влагата *Додава боја, текстура и разновидност на домашните растенија *Вреќи. Оддел-ТРЕВНИК И ГРАДИНА/ФАРМА. MDSECLASS-ТОРБА ПРОИЗВОДИ. продгрупа - ДЕКО ПРОИЗВОДИ-СМЛ ТОРБА.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...