0
clear
  • Милтон 3 8 МНПТ 1 4 Мнпт Тој Брадавица Црево Фитинг
  • -20%
  • -20%
Милтон 3 8 МНПТ 1 4 Мнпт Тој Брадавица Црево Фитинг

Милтон 3 8 МНПТ 1 4 Мнпт Тој Брадавица Црево Фитинг

DEN 718.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Машки месинг хексадецимални брадавици имаат 1/4 "МНПТ од едната страна, 3/8" МНПТ од друга страна. Овие фитинзи за месинг црева се користат за составување нови црева или замена на старите фитинзи на цревата. 1/4" х 3/8 " машки национален цевка тема. Месинг црево фитинзи.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики 0, 5 во Машки Компресија х 0.38 во Женски Адаптер За Железни Цевки Бесплатен Производдименз

4 во х 4 во х 3 во ABS 45 Wye (АИ35395)контрола на Квалитетот одобрен Во Канада Секоја кутија по ваша нарачка е физ�

сосема нов висок квалитетизработени од висококвалитетни материјали за издржливост резервоар S60 X6 Груб�

Доверба на Apache Hose и Belting Inc за да ви донесат производи со висок квалитет секој пат Apache Hose and Belting Inc 39038958 3 / 8

Контрола на квалитетот одобрени Во Канада Се одликува со уникатна форма Овој бакар 90 лактот напиша е ди

Оваа спојка за снабдување со нецентар, со дијаметар од два инчи, е дополнителна верзија со тежок тип...

Опис Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба Со квалитетно мо�

СИТЕ НАМЕНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, стирен или пвц цемент Ал цел цементот доаѓа во контејнер од 16 унци Дизајни

ЛЕСО Америка пвц Ш40 фитинзи се квалитетна и економична опција за сите ваши потреби за водовод ЛЕСО Амер�

Создадете врвно искуство со дождовен туш без потреба да вежбате во вашиот таван Закривената форма на ов

Wye Унија, Апликација Воздух, Боја Црна, Фитинг Страна Тип На Поврзување ПритисниЗаПоврзување, Фитинг Стр

Куките за Бакарни и Челични Цевки се користат за поддршка на цевки под дрвени греди, рафтери или фарми...

Пластична Цевка Машки Адаптер Најлон Машки Адаптер.; Градина Цевка Адаптер ; Машки Адаптер Фитинг.; Мала�

3 / 8х12 Пекс Резервоар Цевка Пакет од 10, 3 / 8 "х 12" Пекс Резервоарот Снабдување Цевки (3 / 8" ОД), Дел Број С04105, О�

Распоред 40 (3.25" О Д.) двв цевките и фитинзите се користат во апликации за одвод, отпад и вентилација и се д�

Спојување, ПВЦ, Распоред 40, За Распоред На Цевки 40, 3 / 4 инчи, Женски, НПТ, 1 5 / 16 инчи, 14, 3 / 4 инчи, Женски, Нпт,

Please wait...