0
clear
  • Месинг Тип Брзо Поврзување Вода Фитинзи Канџи Спојки Допрете Конектори
  • -20%
  • -20%
Месинг Тип Брзо Поврзување Вода Фитинзи Канџи Спојки Допрете Конектори

Месинг Тип Брзо Поврзување Вода Фитинзи Канџи Спојки Допрете Конектори

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : * Месинг Тип Брзо Поврзување На Фитинзи За Вода Спојки За Канџи Приклучоци За Чешма*висококвалитетна пластика, со цврстина и издржливост*Фина изработка, широка примена, цврста, практична, лесна за отстранување и инсталирање спецификации : *Материјал : Месинг*Боја : Како Што Покажуваат Сликите*Големина : 13мм,20мм,26ммпакет Содржина : 1*Водоотпорна Белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Месинг Тип Брзо Поврзување Вода Фитинзи Канџи Спојки Допрете Конектори.

Главните својства

Избор на купувачот

МЕСИНГ БРАДАВИЦИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДУВААТ ОД БЕСПРЕКОРНА ЦРВЕНА МЕСИНГ ЦЕВКА, КОЈА Е ЛЕГУРА 230 БРАДАВИЦИТЕ ОД

Фитинзите за намалување на цевките се одлични за поврзување на две водоводни цевки без навој во различн

1 "x 2 / 8 " Месинг за намалување на месингот е спојување на месинг од месинг од класа 125, со женски теми за на�

1 ПАРЧИЊА Светски Извори ВО Светот ИЗВОРИ 2Х5 Цевка Брадавица, 2 " Х 5", Црни Моменти : Стандардна цевка брад�

Доверба на Apache Hose и Belting Inc за да ви донесат производи со висок квалитет секој пат Apache Hose and Belting Inc 39038958 3 / 8

Машки месинг хексадецимални брадавици имаат 1 / 4 "МНПТ од едната страна, 3 / 8" МНПТ од друга страна...

СИТЕ НАМЕНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, стирен или пвц цемент Ал цел цементот доаѓа во контејнер од 16 унци Дизајни

3 / 8 "Компресија х 1 / 2" Големина На Железна Цевка х 24", Флексибилен, Конектор За Поли Славина, Месинг Вметну

Во текот на операцијата, напрстокот нема да ја отвори основната цевка за климатизација, целосно да го ре

Создадете врвно искуство со дождовен туш без потреба да вежбате во вашиот таван Закривената форма на ов

Мидленд Индустрии нуди месинг фитинзи за цевки, цевки и црево Фрлени Фитинзи и Брадавици во месинг, брон

Карактеристики 0, 5 во Машки Компресија х 0.38 во Женски Адаптер За Железни Цевки Бесплатен Производдименз

Линколн Г310 1 / 8 Инчен Нпт Клучни Карактеристики На Тешката Спојка : Тешка Спојка За Маснотии За Употреба

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Машки Лакт, Примена На Воздух, Вода За Пиење, Фитинг Страна Тип На Поврзување ПритисниЗаПоврзување, Фити

Карактеристики : * Изработени од Висококвалитетни Пластични материјали, издржливи*адаптер ЗА Резервоар

Uxcell Месинг Црево Фитинг Цевка Адаптер Конектор Компресор Додатоцишто е ова?Овој фитинг се користи за по

1 PC СмитКупер СмитКупер 4638100210 FPT Спојка Од Нерѓосувачки Челик Материјал : Нерѓосувачки Челик;Крај Дијаме

Функција : 1 Издувни мевови со супериорен квалитет, има за цел да ги изолира вибрациите на моторот, а со т�

Оваа спојка за снабдување со нецентар, со дијаметар од два инчи, е дополнителна верзија со тежок тип Гла�

Спојување, ПВЦ, Распоред 40, За Распоред На Цевки 40, 3 / 4 инчи, Женски, НПТ, 1 5 / 16 инчи, 14, 3 / 4 инчи, Женски, Нпт,

1 / 4" FNPT до 1 / 8" MNPT Цевка Адаптер (2 Пакет) Овие Се 1 / 4" FNPT до 1 / 8" MNPT Цевки Адаптери Се одликува со еден 1 / 4 " fnpt

Направете го вашето секојдневие поудобно и поедноставно со нашата палета На Домашни Алатки кои нудат с�

Мидленд Индустрии нуди месинг фитинзи за цевки, цевки и црево Фрлени Фитинзи и Брадавици во месинг, брон

4 во х 4 во х 3 во ABS 45 Wye (АИ35395)контрола на Квалитетот одобрен Во Канада Секоја кутија по ваша нарачка е физ�

Please wait...