0
clear
  • Дрво Цветни Чаршав Тркалезна Руитска Пеперутка Маса Ткаенина Водоотпорна Ткаенина Фарма Сина Бела Цвет Чаршафи Декоративни За Одмор Дома Партија Свадба Пикник
  • -20%
  • -20%
Дрво Цветни Чаршав Тркалезна Руитска Пеперутка Маса Ткаенина Водоотпорна Ткаенина Фарма Сина Бела Цвет Чаршафи Декоративни За Одмор Дома Партија Свадба Пикник

Дрво Цветни Чаршав Тркалезна Руитска Пеперутка Маса Ткаенина Водоотпорна Ткаенина Фарма Сина Бела Цвет Чаршафи Декоративни За

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Секој од нив е изработен од винил пвц материјали со врвен квалитет, кои многу добро се завесуваат, но исто така ви даваат супериорна сила и издржливост. Како да изберете соодветен чаршав?. ЖЕЛБА ДРВОТО чаршафи не само што ќе ви помогне да ги решите овие проблеми, туку и да додадете дополнителна корисност.

Главните својства

Избор на купувачот

Чаршафите со цврсти бои се одлични за свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, танци, изложби, банке

Направете ја вашата кујна домашна трпезарија, Денот на Благодарноста или Божиќната празнична вечера, с�

Совршено за која било прослава на возраста, нашиот роденденски капи на табелата ќе го осветли дисплејот

Есенски Лисја крпите за маса се дел од нашата колекција Епизоди Произведено во Шпанија од 100% памук...

Опис : Одликувајќи се со водоотпорен и отпорен на дамки, овој чаршав може да ги заштити вашите маси од из�

Прославувајте подароци за покривање на маса за еднократна употреба, што е совршено за следното собирањ�

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Елорија Презентира Печатена Елегантна И паметна крпа за тркалезна маса изработена од ткаенина Од Памуч

Класично секојдневно место на влезот, фоајето, конзолата или површините на масичката додека сеуште го п

Покритие бар висина настан, банкет, вклучена или прикажување маси со 4 нога Полиестер Неонски Портокал О

Тркалезна Покривка За Маса Африкански Сафари Тон На Земја Животни Носорог Слон Памук Сатенсетирајте ја

Please wait...