0
clear
  • Леки Ноќта на Вештерките Чаршав Око-фаќање Ужасно Перат Водоотпорен Дамка отпорни Декорација Правоаголни Ноќта На Вештерките Крв Отпечатоци Маса Покрие Хорор Рек
  • -20%
  • -20%
Леки Ноќта на Вештерките Чаршав Око-фаќање Ужасно Перат Водоотпорен Дамка отпорни Декорација Правоаголни Ноќта На Вештерките Крв Отпечатоци Маса Покрие Хорор Рек

Леки Ноќта на Вештерките Чаршав Око-фаќање Ужасно Перат Водоотпорен Дамка отпорни Декорација Правоаголни Ноќта На Вештерките

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Одликувајќи се со водоотпорен и отпорен на дамки, овој чаршав може да ги заштити вашите маси од излевање, дамки и гребнатини за време на настаните За Ноќта на Вештерките.Со дизајн на отпечатоци од крв, оваа крпа за маса е совршена за хорор забави За Ноќта на Вештерките, опседната куќа, украси за домови За Ноќта на Вештерките и друга тема За Ноќта На Вештерките events.It изработен е од пластичен материјал.Постојат 2 различни големини на производот што можете да ги изберете.Можете или да го поставите на мебелот или да го залепите на ѕидот за да создадете ужасна сцена За Ноќта на Вештерките.Име на ставка : Чаршав Материјал : Пластикастил : М, Л (По Избор)Карактеристики : Ужасно, Дизајн На Отпечатоци Од Крв, Декорација На Забави Детали За Големината : М Големина : 18,3 см х 13,7 см/7,2 "х 5,39" (Прибл.) Л Големина : 27,4 см х 13,7 см/10,79 "х 5,39" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Чаршав Со водоотпорен и отпорен на дамки, овој чаршав може да ги заштити вашите маси од истурање, дамки и гребнатини за време на настаните За Ноќта на Вештерките. Со дизајн на отпечатоци од крв, оваа крпа за маса е совршена за хорор забави За Ноќта на Вештерките, опседната куќа, украси за домови За Ноќта на Вештерките и други тематски настани за Ноќта на Вештерките. Изработен е од пластичен материјал. Постојат 2 различни големини на производот што можете да ги изберете. Можете или да го поставите на мебелот или да го залепите на ѕидот за да создадете ужасна сцена За Ноќта на Вештерките.

Главните својства

Избор на купувачот

● Што има Во Пакетот Q : Вклучува 1 парчиња Честитки Чаршав За Забава За Дипломирање, отпечатен со зборов�

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

Тркалезна Покривка За Маса Цветен Цвет Од Роза Гроздобер Викторијански Алабастер Памук Сатенсетирајте

Полињата со лаванда полиња се изработени од 100% памук и нудат пастел кариран дизајн во прекрасна комисиј

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

ЗОШТО НАРАЧКА ОД НАС? БИДЕЈЌИ НИЕ СМЕ СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ САМО ЗА ТЕКСТИЛЕН ДЕКОР СО НАД 30 ГОДИНИ ИСКУСТВО! �

Материјал : 100% полиестерска ткаенина, елегантни рабови со рабови и беспрекорна конструкција.【Совршен З

Лесно се координира со разни бои и обрасци 100% мерки на полиестер 60 "x102 " Лесна нега, машина што може да се �

Покритие бар висина ДИЏЕЈ, свадба, настан, банкет, вклучена или трговија шоу кабина прикажување маси со �

Написите за чаршафи се совршен избор за сите ваши потреби за јадење во затворен и на отворено Одлично за

Чаршав шарени француски Штиклирање Модерно Геометриско Момче Расадник Памук Сатенслуксузни Памучни с�

Додадете мекост и секојдневен стил на вашите секојдневни табели со главните табли, кафеава, 70 "околу Ова

Совршено за која било прослава на возраста, нашиот роденденски капи на табелата ќе го осветли дисплејот

Опис Дали барате прекрасна табела за табели за декор на маса? Оваа табела ги покрива ќе биде најдобриот �

Чаршав За Свадбена Веселба Торта Десерт Настан Божиќна Декорацијаопис : Материјал : светките со Висока �

Како да се користи : Ако не сакате повеќе да го користите овој чаршав, можете сами да го направите во се ш�

Опис На Производот .), А Исто Така И За Сите Тркалезни Маси ( Масичка За Кафе, Трпезариска Маса, Фарма, Итн �

·МЕРЕЊА : оваа крпа за маса е достапна во различни големини : 52х52 инчи, 60х102 инчи, 60х120 инчи, 70х70 инчи, 90х90 и�

ГДАКЕ е бренд во домашна мода со 10 години професионално работење во домашни текстилни производи, имаме �

Чаршафите со цврсти бои се одлични за свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, танци, изложби, банке

Никој не негира дека кујната е срцето на домот и трпезариската маса е крајното место за собирање за да с�

Класично секојдневно место на влезот, фоајето, конзолата или површините на масичката додека сеуште го п

€НеИзбледување Q : Нашиот чаршав е обоен со висококвалитетни бои, што има добра фиксација на бојата и не

Please wait...