0
clear
  • Чаша за пиење, Безбеден Прибор за Пиење за Повеќекратна употреба 300мл За Ресторан
  • -20%
  • -20%
Чаша за пиење, Безбеден Прибор за Пиење за Повеќекратна употреба 300мл За Ресторан

Чаша за пиење, Безбеден Прибор за Пиење за Повеќекратна употреба 300мл За Ресторан

DEN 271.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Акрилна Чаша За Вино од 300 мл Со Облик На Долна Млечна Чаша За Пиење Додатокспецификација : Тип На Ставка : Купматеријал : Акрилна Тежина : Прибл. 148г / 5.2 озкапацитет : 300млдијаметар : Прибл. 7см / 2.8 инд Дијаметар : Прибл. 7,5 см / 3,0 во висина : Прибл. 8,5 см / 3,3 Во Пакетот Листа : 1 x Чаша Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Акрилна чаша за вино, безбедна, издржлива за употреба и лесна за чистење. Задебелување на дното дизајн, не-лизгање, може да се стави на масата цврсто. Тркалезна чаша, дизајн со капацитет од 300 мл, погоден за чај, кафе, млеко, вино итн. Отпорен на високи и ниски температури, не ослободува штетни материи, временска употреба. Дизајн на уста со тркалезна чаша, еднократно, погоден за дома, канцеларија, ресторан итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис Овој производ е чаша за десерт, изработена од премија стаклен материјал, издржлив за употреба...

Каролини Богатства ЦК4174ТБЛ20 Срна Мопс Розова Цвеќе Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастичар, 20 мл, раз�

Овој голем Диск Џокеј нерѓосувачки челик тамблер со капак е совршен подарок за секој кој сака Диск џоке�

Повторно создадете го тој старомоден ресторан за сладолед без да ја напуштите куќатаили да го потрошит�

Овој 30оз Крокет Тренер од нерѓосувачки челик со капак е совршен подарок за секој што сака Тренер за Крок

Ова е висококвалитетно стакло за Пивце Либи од 16оз, врежано со прекрасен дизајн на мачки...

20оз Висина, во 6.77 Дијаметар, во 2.83 3.39 Оваа тамбла со големина на нерѓосувачки патувања е вакуумско изо

Садовите за пиење изолирани од тервис обезбедуваат крајна комбинација на личност и перформанси за чист

Садовите за пиење изолирани од тервис обезбедуваат крајна комбинација на личност и перформанси за чист

Земете парче Кабини Западна Вирџинија со вас каде и да одите со Нашата Ретро Дестинација Оваа црна гимн�

Дизајн на двоен Ѕид : акрилни слаби тамблери дизајнирани со двоен ѕид за да ја одржите температурата на �

Каролини Богатства CK4180 TBL20 Sealyham Териер Розова Цвеќиња Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастик, 20 мл, раз�

Каролини Богатства ЦК4323ТБЛ20 Њуфаундленд Зелени Цвеќиња Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Тамблер, 20 мл, раз

Богатства КАРОЛИНА ЦК4414ТБЛ20 Бретања Спаниел Зелени Цвеќиња Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастичар,

Одлично за сервирање мохито, коктели со потпис или газирани сокови;Изработени Од сан пластика отпорна н

Баба 20 Мл Слаби Метални Тамблери со капак и Слама Мерки 8 1 / 2 х 3 х 3 вклучувајќи капак Изработен од двојна

ПАМЕТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ и УМЕТНИЧКИ ДИЗАЈН : Иновативните карактеристики го прават ова практичен избор

Капацитет : 15озиза : Висина : 15 см (5,9 инчи) ; Дијаметар : 8,5 см / 3,3 инчи (горе) ; 6,5 см / 2,5 инчи (долу)Карактерис

2 парчиња Чиста Чаша За Стакло, 11 Мл Материјал За Чаша За Пиење Стаклен Сок : стакло отпорно на Топлина Ка�

Ова е висококвалитетно стакло од карпи врежано со прекрасен дизајн На Денот на Мајката Ласерот комуниц�

Овој голем Наставник По Физичка Наука од нерѓосувачки челик со капак е совршен подарок за секој Што сак�

Садовите за пиење изолирани од тервис обезбедуваат крајна комбинација на личност и перформанси за чист

Северна Каролина А&Т Државни Агии 20 Оз Изолирани Нерѓосувачки Челик Слаби Гимнастичар Избор На Боја Сев

Претставете го вашиот омилен тим додека уживате во вашиот омилен пијалок Со Овој Орландо Меџик 22оз...

Please wait...