0
clear
  • Роденденска Честитка за Деца
  • -20%
  • -20%
Роденденска Честитка за Деца

Роденденска Честитка за Деца

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Испратете весел поздрав до едно младо момче на неговиот роденден со оваа роденденска честитка со камион чудовиште со среќно лице. Картичката е долга 7,2 инчи и широка 5 инчи изработена со висококвалитетна картонска хартија; вклучен е плик. Брендот Белег е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави, а прославите порадосни. Роденденска Честитка за Деца (Налепница За Камион Чудовиште) Посакајте малечко што сака камион посебен ден исполнет со забава и прослава. Предниот дел содржи весел портокалов камион со гугли очи. Внатре има отстранлива налепница за камион и гласи : "дете како тебе заслужува голема роденденска прослава!". Оваа роденденска честитка за деца е одличен придружник на роденденските подароци со тематика на камиони и сигурно ќе биде хит кај секој што сака работи што одат "Врум!". Картичката е со димензии 5 "х 7.2" и доаѓа со плик. Печатени на висококвалитетни хартиени залихи, честитки за белег се направени со хартија од добро управувани шуми.

Главните својства

Избор на купувачот

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

Ден На Мртвиот Череп Диа де лос Муертос Шеќер Череп Црвена Црна Дојдете Дизајн Честитка одличен начин д�

Каролини Богатства BB7385 GCA7 P Алигатор Акварел Честитки И Пликови Пакет од 8, 7 x 5, разнобојни Оваа Честитки

Ставете Пари Или Подарок Картичка Тука _____________________________со други зборови, ако сте вие Мазел Тов!Кажете му

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

50те двострани Граценоти за Женски Библиски Картички од Амилеј Недели, нудат дневна доза На Божјата Реч,

Каролини Богатства BB7381 GCA7 P Носорог Акварел Честитки И Пликови Пакет од 8, 7 x 5, разнобојни Честитки И Плик

Квадратни Честитки и Пликови пакет од 8 кој раса специфични самојед уметнички дела...

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти Овие картички се празн�

Please wait...