0
clear
  • Палто за затнување на лавар мокасин
  • -20%
  • -20%
Палто за затнување на лавар мокасин

Палто за затнување на лавар мокасин

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лизгајте се во апсолутна удобност со лизгачот Лавар со Daxx. Овој стил на лежење има мека веганска кожа обложена со пријатна топла ласкава крзно. Поддршка од 6 mm TRU Comfort Fonam ™ Footbed, простран мотор-пети и траен затворен/отворен ѓон го комплетираат дизајнот. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Со чист и класичен профил, можете да го спарите машкиот AVI со кој било изглед што го сакате Со многу разно

Покажете му на вашиот тим гордост со пространи, обични затнувачи од Фоко Овие мажови тимски затнувања п�

Големина : 43 САД : 10.Јолај модни летни мажи патики патики мрежи за дишење рамни лесни удобни жртви : 1...

Со Godfrey By Daxx, можете лесно да се одморите Овој лизгач од мокпети е изречена со кадифена веганска кожа и ме

Однесете релаксација на ново ниво со лизгачот на Ерик од Павз од Bearpaw Овие класични влечки од велур се за

Моден стил : Исклучителен изглед без прекумерна декорација, сепак покажува дека е паметна смисла.5,

Долгиот ден на работа никогаш нема да биде ист со овие машки чевли за работа на спринт на д р Шол Со нивна

Beе бидете поставени за вашата следна одлична авантура во Хаден од Daxx Овој багажник со стилови на патики

Ние веруваме дека нема зошто да не се опуштите цел ден, дури и кога сте зафатени; И тоа е местото каде што

Подигнете ја вашата секојдневна игра со обувки со машкиот патика за мажи на Лугц Оваа висока врвна пати�

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од елени и откријте ги сите стилски парчиња што треба да ги пону

Суштинско значење, Ембер по територија Оваа карирана влечка има оригинална обвивка за овча кожа за издр

Картер е багажникот на сезоната! Одликувајќи се со машка, работна конструкција и ладно крзно на горните,

Кога е ова кул, тркалањето со ударите е премногу лесно Совршено за секојдневно носење, машката промена н

Додадете стил и алатка со солиден и сигурен машки мантија Здраво Одликувајќи се со удобност со удобност

Летајте и одете! Овие врвови скејт чевли од Etnies имаат дизајн со висок врв со кожа и синтетички горе за кр�

Поставата за дишење на ткаенината и усогласената влошка му даваат на удобноста на чевлите за чевли на б�

Please wait...