0
clear
  • Луг мантија мантија здраво чизма
  • -20%
  • -20%
Луг мантија мантија здраво чизма

Луг мантија мантија здраво чизма

DEN 559.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете стил и алатка со солиден и сигурен машки мантија Здраво. Одликувајќи се со удобност со удобност и надворешна плоча отпорна на лизгање, ќе се чувствувате сигурно и заземјен со секој чекор што ќе го преземете. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетичка кожа горната. Издржлива синтетичка гума од отпорна на лизгање. Затегнете со затворање на кука за брзина за удобно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака и јазик за удобно вклопување.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : 43 САД : 10.Јолај модни летни мажи патики патики мрежи за дишење рамни лесни удобни жртви : 1 Собл�

Покажете му на вашиот тим гордост со пространи, обични затнувачи од Фоко Овие мажови тимски затнувања п�

Излезете и издвоите во Maison, лулајќи мазен профил со странични панели на велур и машка постава, трихромат

Со Godfrey By Daxx, можете лесно да се одморите Овој лизгач од мокпети е изречена со кадифена веганска кожа и ме

Ние веруваме дека нема зошто да не се опуштите цел ден, дури и кога сте зафатени; И тоа е местото каде што

Покажете му на вашиот тим гордост со пространи, обични затнувачи од Фоко Овие мажови тимски затнувања п�

Поставата за дишење на ткаенината и усогласената влошка му даваат на удобноста на чевлите за чевли на б�

Тарнер од Так и фон е моментален класик Изработена со автентична кожа, овој чевли за фустани од монашки �

Одобрено од стил на скејтер Овие здроби скејтчевли со ниска чипка од Etnies имаат беж кожа горната со мрежн

Фудбалската фирма „Визари напаѓач“ (FG) Cleat е одлична опција за фудбалери за возрасни Овој фудбалски спо

Со пријатна карирана постава и табани за пена од Supersoft меморија, овие стилски мокасини се задолжителни з

Вратете се и опуштете се; Само што ги најдовте вашите нови омилени влечки! Овие DF од страна на Dearfoams машки

Beе бидете поставени за вашата следна одлична авантура во Хаден од Daxx Овој багажник со стилови на патики

Чекор во удобност со лизгачот Отис од Так и фон Поставата за крзно од крзно во овој лизгач во стилот на м�

Вратете се и опуштете се со нашето свежо преземање на класични влечки за затнување! DF Adapt нуди удобност б

Еленот Стагс Машки Монти Класик Комфорт Фустан Патика е патики за денес Чисти линии, мешани материјали,

Кога барате стил, удобност и перформанси, атлетските работи што работат чевли што ги покривте Дизајнира

Лизгајте се во апсолутна удобност со лизгачот Лавар со Daxx Овој стил на лежење има мека веганска кожа обл

Вашите нови омилени влечки чекаат! Вградената DF Adapt Tech ветува удобност без потпевнување заедно со ладил�

Please wait...