0
clear
  • Лето Бебе Девојка Сандали Принцеза Предвокер Новороденче Боукнот Памук Дете Мека Единствена Креветчето Чевли
  • -20%
  • -20%
Лето Бебе Девојка Сандали Принцеза Предвокер Новороденче Боукнот Памук Дете Мека Единствена Креветчето Чевли

Лето Бебе Девојка Сандали Принцеза Предвокер Новороденче Боукнот Памук Дете Мека Единствена Креветчето Чевли

DEN 172.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : . Надворешен Материјал : Памучна Ткаенина. Тип на пета : Рамен со. Пол : Бебе Момче. Горниот Материјал : СТП. Сезона : Лето. Одговара : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Тип На Шема : Цврст. Возраст : 0-18М. Тип На Затворање : Кука И Јамка. Големина Шема : . големина - - - - - возраст - - - - - - должина - - - - - - - ширина. 1-И0-6М - - - - 11см/4.33"5.6 см/2.20". 2-М6-12М - - - - 12см/4.72"5.8 см/2.28". 3-Л12-18М - - - 13см/5.12"6.0 см/2.36". Функција : . Чевли горниот материјал : СТП, Единствен Материјал : Памучна Ткаенина. Прекрасен и шармантен дизајн на располагање, одржувајте ги нозете на вашето бебе меки и дише, направете го вашето бебе да изгледа попривлечно. Мекиот, лесен и анти-лизгачки ѓон е добро изработен за одење да се чувствува природно и удобно. Удобен дизајн На Затворање На Најлон Затворач, прилагодлив еластичен, лесен за ставање и полетување. Ќе најдете дека одговара на се облека, супер лесна за чистење. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини во описот на производот пред купувањето. Вклучен пакет : . 1 х пар чевли. Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете грешка од 0,3-0,8 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не го одразува вистинскиот. Лето Бебе Девојка Сандали Принцеза Предвокер Новороденче Машна Памук Дете Мека Единствен Креветчето Чевли.

Главните својства

Избор на купувачот

Унисекс Возрасни чизми ЗАШТИТА НА животната СРЕДИНА ЕВА тема дожд Чизми Функција : Други материјали : ЕВ

Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретк�

Женска Платформа Со Тркалезни Прсти Блок Чевли Со Потпетици Мери Јапеејн, Чевли Со Еднобојна Кука И Јам�

Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Вти�

Погоден за одење, трчање, спорт, на отворено, патување, вежбање и други активности во затворени простори�

Машки Чевли За Пешачење Од Лавина, овие чевли ќе ви помогнат да ги надминете предизвиците во секоја екск

✿ Дизајн на решетки за електрични везови со предна мода, вог кружен прст, совршена пета од 3,0 инчи за лес�

ФЛЕКСИБИЛНИ ева единствен [ДИЗАЈН ЗА ПОДДРШКА НА ЛАК] чевлите без грб со ортотични влошки, со мала поддр

Материјал За Ткаење На Мува што дише : Останете удобни за време на вашите активности со горниот дел од тк

Симпатична Повик Еднобојни Чевли Класичен дизајн е сите натпревар и светла боја е лесно да се фати вни

Please wait...