0
clear
  • Шони Природни Кожни Бебешки Влечки, Меки Чевли Со Ѓон, Чорапи За Чизми, Унисекс
  • -20%
  • -20%
Шони Природни Кожни Бебешки Влечки, Меки Чевли Со Ѓон, Чорапи За Чизми, Унисекс

Шони Природни Кожни Бебешки Влечки, Меки Чевли Со Ѓон, Чорапи За Чизми, Унисекс

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Шони Природна Вистинска Кожа . Внатрешни Унисекс Папучи За Бебиња, Чевли, Зимски Чорапи со Стрижење внатре. Мек Ѓон. Без Лизгање. Овча кожа. Растеглив Чорап Од Волна-Ликра ги покрива глуждовите и нозете додека кожените чевли ги одржуваат нозете на вашето бебе топли. Унисекс. Родово Неутрален. Машина За Перење. 0-18 Месеци. Природна Овча Кожа. Нелизгачки Кожен Ѓон. Кожен стрижечки Кожен ѓон Материјал : 100% супериорна јагнешка кожа, Вистинско јагнешко крзно е обоено и третирано со висококвалитетно германско лудило. Унисекс. Рачно изработени. Кожни Стапала Што Не Се Лизгаат. Анатомски, погоден за првите чекори на вашето бебе, Лесен за полетување и носење стрижењето изолира и ја отстранува влагата од стапалата на вашето бебе. Изработена од мека и еластична супериорна јагнешка кожа со нелизгачки целосни кожни стапала за чевли, нуди стабилност и супер удобност. Обезбедете Заштита за Одење : мекиот ѓон обезбедува заштита и голема влечна сила за вашето бебе да научи одење. Ги зафаќа глуждовите и стапалата на вашите доенчиња, помага во ползењето и првите чекори на бебето. Делот за чорапи е Волна и Ликра, кожниот дел е мека кожа со кожно руно внатре. Произведено Во Турција Х-Мал : големина 2,5 (4,3 инчи 11 сантиметри) Мала големина : 5 (4,8 инчи, 12,3 сантиметри) Средно : големина 6 (5,4 инчи, 13,6 сантиметри). Машина За Перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : Пол : Бебе, Бебе, Новороденче, Дете Стил : Креветчето Чевли, Чизми, Папучи Чизми, Чорап Папучи, Чевли

Please wait...