0
clear
  • Чорапи со цврсти фустани за мажи, парови
  • -20%
  • -20%
Чорапи со цврсти фустани за мажи, парови

Чорапи со цврсти фустани за мажи, парови

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Подгответе се за следното интервју за работа, забава или друг официјален настан со чорапите со цврсти фустани на Ван Хаузен, сега достапни во пакет од седум пара за голема вредност. Тие се изработени од мека и истегната плетена ткаенина за супериорна удобност и имаат должина на екипажот, како и ребрестиот горниот дел за да останат на место од ден на ноќ. Ковчегот на пети на удобноста спречува каква било абразивност, додека петицата и пети се засилени за дополнителна издржливост. Овие чорапи за фустани со должина на екипажот одговараат на големини на чевли од 6 до 12,5 и се достапни во разновидни бои. Чорапи со цврст фустан на Ван Хаузен, 7 пара : 95% полиестер, 5% спандекс. Чорапи за мажи за фустани. 6 пара и 1 бонус пар. Истегнете ткаенина за супериорна удобност. Должина на екипажот. Ребрести манжетни за да останат на место. Ковзорен пети цвест. Засилена пета и пети за издржливост. Се вклопува во големини на чевли 6-12,5. Големина на чорап 10-13. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, паѓајте суво ниско, не пеглајте.

Главните својства

Избор на купувачот

Ослободете ново ниво на обувки за удобност и перформанси со шест пакувања на екипажот на Рибок Дизајнир

Чорапите за перформанси на глуждот Hanes XTemp се дизајнирани да се прилагодат на телесната температура и ак

Постигнете ја крајната удобност и вредност со овие атлетски дела со ниски сеци во лесен, удобен пакет со

Постигнете ја крајната удобност и вредност со овие атлетски дела чорапи за глуждот во лесен, удобен пак�

Cефери чорапи машки женски мерино волна борба над чорапите за подигање на телето 4 пакувања има премиум �

Бебе нова шема мода симпатична лак за дишење удобни чорапи Материјал : Памук за плетење Боја : Како што с�

Што и да е вашата работада работите надвор, да џогирате или да играте спортќе најдете дека чорапите за п�

Сè што е основно, овие чорапи на екипажот на Reebok Essentials продолжуваат со вашиот секој потег Без разлика да�

Без разлика дали трчате низ канцеларијата или блокот, бидете удобно со активните чорапи за истегнување

Постигнете максимална изведба во крајната удобност со овие машки атлетски чорапи од атлетски дела...

Подготвени за сè што технологијата значи дека овие пар на крадци чорапите на екипажот се совршено прила

Please wait...