0
clear
  • Компресија Чорапи До Колена За Жени И Мажи Кабел Плетете Екстра Долга Чизма Над Коленото Бутот Порибување Нога Затоплувачи На Дозвола
  • -20%
  • -20%
Компресија Чорапи До Колена За Жени И Мажи Кабел Плетете Екстра Долга Чизма Над Коленото Бутот Порибување Нога Затоплувачи На Дозвола

Компресија Чорапи До Колена За Жени И Мажи Кабел Плетете Екстра Долга Чизма Над Коленото Бутот Порибување Нога Затоплувачи На

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа долга нога ги прави вашите нозе витки и попривлечни, лесни за совпаѓање со видови униформи, шорцеви, прават да изгледате помодерно. Облечете ги и нема да морате ни да облечете панталони во зима! Овие топли љубовници ги одржуваат нозете топли во студените зимски ноќи, како и додека се плеткате низ куќата и гледате ТЕЛЕВИЗИЈА во влечки или чевли. Очекувајте полесно и брзо справување додека се лизгаат за неколку секунди. Премиум Материјал : горниот дел е еластичен, така што не се грижите дали ќе падне кога одите. Меката и удобна ткаенина одговара на кривината на нозете и не е лесно да се лизне, одржувајќи ве топло во студената сезона.

Главните својства

Избор на купувачот

Земете на денот Со Џек и Сали! Одликувајќи се со различни разиграни отпечатоци Од Кошмарот Пред Божиќ, о�

[Дизајн на нелизгачки Зафат] Прикажан со лепливи точки на дното на јога чорапите што не се лизгаат, нашит

Користете ги Нашите Чорапи е природен и без напор начин додека одите овозможувајќи ви да уживате во нов�

Големина : Големина На Чевли Со Една Големина : 3441 Женски Есенски И Зимски Чорапи Со Средна Цевка Со Набо�

100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1парови погодни за жени, совршен подарок за себе или за пријате�

Кажете им збогум на студените нозе Во Женските Чорапи Од Волнена Ложа Од 2 Пара Мук ЛУКС Овие слатки чора

Слични артикли за прикажување на прикажување : Силиконскиот материјал е лесен, дише, мек и удобен...

Опис : 1 Материјалот е 90% Акрилик и 10% Спандекс.2 Дизајниран сплит прст, исклучете го палецот од другите пр�

ПРИДОБИВКИТЕ ОД БАМБУС ЧОРАПИ : 1 Погоден ЗА ЖЕНИ со големина на ЧЕВЛИ од 6 до 12, лесен и доволно разноврсе

Дебелата и мека ткаенина обезбедува максимална топлина и удобност, што ги прави идеални за постудените

Карактеристики : Резервирајте удобност со овој 8 пакет чорапи од Екипажот Од Златен Прст, со технологија

Таа компресија е внимателно конфигурирана за да обезбеди вистинска количина на поддршка Quick Snap Не инста

97 Поли / 2 Спандекс / 1 Друго, стилот На Екипажот останува нагоре и удира во средината на телето., Направено

Жени и мажи чорапи за компресија, модерни еластични чорапи Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима...

Please wait...