0
clear
  • Жениumn И Зима Средна Цевка Чорапи Со Набори И Контраст Во Боја Мода Секојдневен Куп Чорапи 1-Пакет
  • -20%
  • -20%
Жениumn И Зима Средна Цевка Чорапи Со Набори И Контраст Во Боја Мода Секојдневен Куп Чорапи 1-Пакет

Жениumn И Зима Средна Цевка Чорапи Со Набори И Контраст Во Боја Мода Секојдневен Куп Чорапи 1-Пакет

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : Големина На Чевли Со Една Големина : 34-41 Женски Есенски И Зимски Чорапи Со Средна Цевка Со Набори И Контраст Во Боја Модни Секојдневни Чорапи Со Купови Карактеристики : мекиот материјал е многу топол И удобен Уникатниот дизајн на печатење ве прави попривлечни Одличен подарок за пријателите или За себе Одличен За секојдневна употреба, лесен за ставање И вадење се препорачува Миење Раце или машинско перење сезона : погоден за сите сезони материјал : Памучен Дизајн : цртан филм должина на печатење : цевка Дебелина на чорапите : Стандардно Вклучува : 1 Пар Чорапи Големина На Чевли Една Големина34-41 Големина : една големина големина на чевли : 34-41 жени есенски И зимски Чорапи со средна цевка со набори и контраст во боја модни секојдневни чорапи од куп 1-пакет. Областите на прстите и петиците се зајакнати за издржливост и доаѓаат со силни полиестерски влакна, што ги прави чорапите да не се истрошат лесно. Шевот на прстите е рамен и мазен и не предизвикува непријатност. чорапи за жени кои се спарени со патики, платнени чевли, чевли за чамци, секојдневни чевли, деловни чевли итн. без покажување чорапи. ВНИМАТЕЛНО ИЗРАБОТЕНИ-чорапи За Глуждот за жени дизајнирани за удобност при поддршка на лакот, плус силиконска технологија против лизгање за совршено вклопување што останува на место цел ден. 1, поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме! 2, ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.

Главните својства

Избор на купувачот

Машките чорапи за компресија (1520 ммхг) помагаат да се намали заморот, отечените глуждови, проширените ве

Спецификации : Совршен За употреба во теретана, патување, студио и домашна употреба.Изработен од памук ш

100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 парни зимски меки подни чорапи за да имате најудобен домашен �

Големина : Должина Од Една Големина : 2528см / 9,8411,02" Ширина : 79см / 2,763,54 " Женски Божиќни Чорапи Чорапи Слатки

Ракавот За Компресија На Спортско Теле Атлетик е изработен од материјал одобрен ОД фда од медицинско од

краток опис не е достапен висококвалитетен материјал : Чорапите се направени од памук + спандекс + најло�

Опис : подлогата за стапала може да ги заштити вашите стапала од триење на чевлите и носење ќе се чувству

Еластични Компресивни Чорапи, Компресивни Чорапи, Удобни Чорапи На Отворено За Жени Домашни Девојки Xlspe

Флексибилен, удобен (се препорачува за дијабетичари) и има функција без мирис Преку својата добра пропу�

Оригиналниот чорап за лизгањеповеќе од 40 години и сè уште оди силно Астронаутите ги носеа на шатл мисии

Задолжително за момците гејмери! Овој 6Пакет Чорапи На Екипажот Од Minecraft удобно седат над глуждот, со пре

Кажете им збогум на студените нозе Во Женските Чорапи Од Волнена Ложа Од 2 Пара Мук ЛУКС...

Карактеристики : Супер дишење.Влага фитил.Материјал : најлонкатегорија : Чорапи стил : спортски материја

Дизајн на силиконски зрна на ѓонот на чорапот, не се лизга! Чорапи пета дното задебелување пешкир дизајн

Опис : не само што помага да ги заштитите нозете, туку може да помогне и во украсувањето на чизмите...

Опис : одликувајќи се со дизајн на етнички стил, овој пар чорапи е многу модерен Растегливиот дизајн ги о

Компресивната терапија е широко користена за контрола на лимфедемот и едемот во горниот екстремитет...

Пакет : ќе добиете 5 пара Големина : 012 Месеци единствена должина околу 912см,12 години единствена должина о�

Таа компресија е внимателно конфигурирана за да обезбеди вистинска количина на поддршка Quick Snap Не инста

Нашите производи се создадени со приватна оаза на смиреност и удобност во умот Сакаме да почувствувате

100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1парови погодни за жени, совршен подарок за себе или за пријате�

Бутовите високи чорапи розови бутовите високи чорапи симпатична мачка подлога socksthis 3 D мачки меки чорап

Ханес Жени Подарок 2Пакет Избрани Колено Високи Чорапи допир на спандекс за удобност при движење со вас

Please wait...