0
clear
  • Оригинално црево со обликувано радијатор
  • -20%
  • -20%
Оригинално црево со обликувано радијатор

Оригинално црево со обликувано радијатор

DEN 335.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оригинален облик на радијаторско црево на оригиналниот црево на радијаторот е оригинален дел, во кутијата на производителот на автомобили, што го продаде новиот дилер на автомобили. Карактеристики и придобивки : Внатрешните облоги на оригиналната опрема се отпорни на електрохемиско пукање висока јачина и отпорност на масло, кал, сол, остатоци од патот и отпорност на озон на дестилирана вода и вода етилен гликол мешавини на отпорност на температури на воздухот до 125 C оригинален обликуван радијатор Црево.

Главните својства

Избор на купувачот

Единствените делови препорачани од компанијата „Форд мотор“ за возилата Форд и Линколн Моторните цре�

Црево за ладење на засилување дизајнирано да биде директни замени за црева и склопови, цревата за миење

Мекеј обликувано црево за радијатор Мекеј ја користи водечката технологија и соединенија во водечка гу

Оригинален облик на радијаторско црево на оригиналниот црево на радијаторот е оригинален дел, во кутиј�

Acdelco Професионално обликувано црево за ладење на течноста за ладење Acdelco Professional, премиум црева за ладење

Црево за ладење на црево за ладење на моторот Изберете : 20082010 BMW 528 6 CYL 3 L 20062007 BMW 530 6 CYL 3 L 20062007 BMW 525 6 CYL 3 L 2004200

Единствените делови препорачани од компанијата „Форд мотор“ за возилата Форд и Линколн Моторните цре�

Моторни за бајпас црева Моторни за бајпас црево се вклопуваат Изберете : 20132019 Ford Escape 20122019 Ford Explorer 20132019 Ford

Цревото за резервоар за експанзија на занаети дизајнирани да бидат директни замени за ОЕ црева и склопо

Единствените делови препорачани од компанијата „Форд мотор“ за возилата Форд и Линколн Моторните цре�

Оригинален облик на радијаторско црево на оригиналниот црево на радијаторот е оригинален дел, во кутиј�

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Interchange Part Number : 24661, 4 F0121101 FReplaces OE Number : 4 F0121101 FWarranty : 1year unlimitedmileage warranty Manufactured from

Црево за ладење црево црево Црево за ладење на радијаторот Дополнителни карактеристики Материјал : EPDM, �

Цревото за ладење на течноста за ладење на порти е произведено за да одговара на специфични апликации С�

Црево, обликувано (само acdelco ситемера) црево за ладење на радијаторот Дополнителни карактеристики Боја :

Амортизерот на шок на моторнифт се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат спецификациите на ОЕ за из�

Поддржано од гаранцијата за делови за моторни услуги, која нуди 2 години, неограничена километража, огра

Acdelco Professional, Premium Atermarket Hoses на течноста за ладење се составени од специјално измешани материјали за да се

Црево, обликувано (само acdelco ситемера) црево за ладење на радијаторот Дополнителни карактеристики Боја :

Образено црево на горниот радијатор Acdelco 26275x обликувано црево за ладење радијатор Дополнителни каракте

Моторни моторни течности за ладење бајпас црева изградија репутација во автомобилската индустрија за �

Премиум модуларна течност за ладење Hosefits : 1216 BMW 328i, 1318 BMW 320i, 1318 BMW 320i x Drive, 1316 BMW 328i x Drive, 1416 BMW 228i, 1416 BMW 328i GT XDRI

Please wait...