0
clear
  • Scrubstar Женски Еко-Пријателски Долг Ракав Мрежа Перформанси Underscrub
  • -20%
  • -20%
Scrubstar Женски Еко-Пријателски Долг Ракав Мрежа Перформанси Underscrub

Scrubstar Женски Еко-Пријателски Долг Ракав Мрежа Перформанси Underscrub

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Удобноста и покриеноста се вградени во оваа женска мрежа со долги ракави. Изработен со земја-пријателски, етички ткаенина, тоа е мека и удобна, со перформанси фитил да ве задржи сува сите смени долго. Карактеристиките вклучуваат заоблено деколте, украсни детали за покривање и стилски раб на кошулата. тркалезно деколте. долги ракави со етикета пренесена на топлина за дополнителна удобност. декоративни детали за покривање. полите на кошулата за лесно движење. атлетски инспириран со контрола на влага. земјата пријателски ткаенина со рециклирана мрежа плете. машина за перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Лизгајте се во овој разигран врат со "удобност на суштеството" како полите на кошулата за лесно движење �

32" УДОБНО ЗА НОСЕЊЕ : СО мешавина од 95% памук и 5% спандекс, ќе уживате во униформи за нега за дишење кои ве �

27" Должина : 70см / 27.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Сва

Материјал : памучна мешавина2 со вашите омилени кошули,блуза, блузи итн што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Па

59" Големина : L Биста : 102cm / 40.02" Должина : 65cm / 25.20" Должина : 68см / 26 ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи �

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Ви треба Универзална Јакна за да работите со сите ваши пилинзи? Оваа урбана модерна супер истегнувачка �

ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ ПРЕДМЕТИ БЕЗБЕДНИ можете безбедно да ги чувате пенкалата, лентата, ножиците или мобил

Најдобра Колекција На maevn scrubs, CORE, таа е развиена со супериорна инженерска поплин ткаенина На Maevn, Основн�

Новооткриената, историски инспирирана, медицинска линија за чистење на мерилин Монро е создадена со на�

Вондервинк Е Местото Каде Што Започнува Модата Во Пилинзите Нудејќи широк спектар на стилови, ткаенини,

Одговараат со Овој Активен џогер панталони за крајната удобност и складирање на работното место...

Унисекс панталони за влечење, 2 рачни џебови и 1 пространа товарна панталона со бод од пенкало Технологи�

Одличен пар панталони за чистење товар како овие можат да ве видат во секој напорен ден Одликувајќи се с

●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка...

Стил во движење со Нашиот Врв За Туника За Женски Пилинг беркли аве Оваа 4насочна ткаенина за истегнувањ

Поло женски врв за чистење тоа е сериозно за удобноста Дел од нашата омилена Линија W123 На клиентите, ве о

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Вондервинк ПРО Е "Дизајниран да Работи" Со леснотија на грижа можете да се мијат, носат и одат Со полиест�

Ви требаат панталони за чистење изградени за удобност и функција? Нашата панталона за чистење ландау ко

Please wait...