0
clear
  • Комерцијални Одделение Позадина 27ft 2ft - Средни Кактус Сочни Летни Цвеќиња Мексикански Тропски Тропски Црвено Жолта Цветни Пустина Традиционална Позадина Од Лажиц?
  • -20%
  • -20%
Комерцијални Одделение Позадина 27ft 2ft - Средни Кактус Сочни Летни Цвеќиња Мексикански Тропски Тропски Црвено Жолта Цветни Пустина Традиционална Позадина Од Лажиц?

Комерцијални Одделение Позадина 27ft 2ft - Средни Кактус Сочни Летни Цвеќиња Мексикански Тропски Тропски Црвено Жолта Цветни

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тапет Ролна Кактус Сочни Летни Цвеќиња мексикански тропски 24 во x 27ftspounflower ' s ненаплатена традиционална позадина има суптилно кожена текстура и мат финиш. Тој е активиран со паста и е многу издржлив. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Света Ахо. ИЗДРЖЛИВ : Се Препорачува за средини кои подлежат на влажност и абење, од игротеки и бањи до ресторани и канцелариски простории. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ & НАПРАВЕНИ ВО САД : Печатени на пвц-слободен хартија со користење на еко-пријателски вода-базирани мастила. Формалдехид-, фталат-и пвц-бесплатно, и обичај печатени во САД само за вас. ДОСТАПНИ ДИМЕНЗИИ : 24 во x 1ft, или 27ft. Мат финиш со суптилна кожена текстура, Многу издржлив и отпорен на избледување, ѕидна покривка Од ТИПОТ II, оган оценет Од класа а. Потребна е стандардна апликација од паста до хартија и двојно сечење, се препорачува професионална инсталација.

Главните својства

Избор на купувачот

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Риболов На Отворено Езеро Речна Риба Луреспунфлора Отстранлив

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Светли Есенски Лисја Отстранливата Претходно Залепена позади�

Излупете И Залепете Отстранлива Позадина Розова Акварел Фламинго Птици Бело откријте начин без напор д

Излупете И Залепете Отстранлива Позадина Акварел Китови Сина Наутичка Домашна Морска Животна откријте

Останатите лисја во спротивност со облачните ливчиња во оваа цветна позадина Ефектот на акварел создав

Додадете чудна убавина во вашиот простор со оваа позадина од диви цвеќиња Аранжман од зинии, папрати и з

Вашите wallsидови цветаат со димензија користејќи ја оваа зачудувачка кора и залепена позадина...

Отстранлива вода активирана со вода, југозападниот дел на бохо геометрија, отстранлив однапред, предпа�

Отстранлив позадина од кора и стап, дала дала коњски скандиски скандинавски сиви бебиња, без напор начи�

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода и Жолта Геометриска Шевронфлора Од 60ТИТЕ Години Отстранлива П�

Заелената позадина ја поставува оваа позадина на Јакобјан од останатите Цветната шема има шарена прекл

Создадете сонлив и романтичен изглед со оваа позадина инспирирана од гроздобер Во стил на акварел, сенф

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Праска Овошни Семиња Слива Цреша Лажица Отстранлива Претходно

Мајова Греј Позадина за диви цвеќиња до Мидбек Илустративните флорали заземаат централна фаза во оваа �

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Точки Розова Бледа Пастелна Детска Расадник Бебешки Девојчиња

Излупете И Залепете Отстранлива Позадина Морнарица Четириаголник Класична Решетка Огеид откријте нач�

Please wait...