0
clear
  • -Нај внатре.
  • -20%
  • -20%
-Нај внатре.

-Нај внатре.

DEN 683.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Заштитете ја подот на гаражата, ходникот, влезот или комерцијалните простори од вода, гребнатини, нечистотии, остатоци, обележја за гуми и топла гума со тркачи за винил гаража G-подот . Овој тркач е направен од тежок, водоотпорен, отпорен на дамки отпорни на дамки , и винил отпорен на хемикалии, кој е способен да издржи години на сурово носење и солза. Поставете ги wallsидовите на вашата гаража со тркачи на G-кат за да фатите остатоци од косилки за трева, снежни вентилатори или лименки за ѓубре. Користете тркачи за гаража со гаража за гаража G-подот за вистински да ја прилагодите вашата гаража . Достапно во црни бои на чеша сиви и полноќ, и 2’6 "x 17" и 2'6 "x 24". 30 in. Широк сегмент на траен, водоотпорен винил. Не е потребна инсталација, лесна за намалување на големината. Го штити вашиот подот. Одлично за апликации во затворен или отворен простор во гаражата, ходниците, влезовите и пошироко. Моделот на канали со ребрести помага да се содржат остатоци и истекување. 30 во x 17 ft големина, црна боја на полноќ.

Главните својства

Избор на купувачот

Неговиот безвременски дизајн може да се интегрира во најразлични стилови на домашен декор Нашиот елег�

Овој килим или тркач во областа на Ариана има прекрасен дизајн на крпеница со медалјони со повеќе бои и �

Создадете ладно крајбрежно опкружување во вашиот дом со едноставно Daisy 5 ’тркалезен чизми со голем кили

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

Романската колекција е на крстосницата на текстил и тренд Одликувајќи се со денешните текстилни дизајн

Создавајќи чувство на топлина што ќе зрачи со удобни вибрации низ вашиот простор, колекцијата Јохана ну

Создадете дом што отсекогаш сте сакале со нашата машина што ја пее цврстата област за шуга Направено од

Дајте му на вашиот простор допир на величественост со овој исклучителен килим на отворено / затворено п�

Ако барате начин да го искористите максимумот од вашето време дома, тогаш не барајте подалеку од овие уб

Осмелете се да изразите карактеристичен стил со сложениот дизајн во килимот на црвената екопријателск�

Создадете шарено случајно изглед на вашиот украсен декор со едноставно Daisy 3 'x 5' Mauve, дипломиран regид од л�

Овие килими се конструирани со ексклузивен систем за заклучување на влакна со фузионирани влакна, кој т

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 4 'x 6' Maroon Red Lake House Најдобра куќа за куќи од нашата к�

Завршете го вашиот простор со нашите килими со отвратителни места за шоушоушоу Истули, деца, миленичиња

Трендовски и привлечен, колекцијата „Декор“ е исклучителен и убав асортиман на трендовски килими...

[доверлив бренд] : Квалитетни килими направени повеќе од 20 години.Нашата колекција „Степвел“ може да се

Карактеристики : Заврши : Pinkmaterial : Polypropylenemachine madespecifications : Севкупни димензии на производот : 0,25 "H x 94 " W x 134 "�

Нашата колекција Милфорд е колекцијата Милфорд е колекцијата Милфорд Одликувајќи се со безвременски о�

Овој чуден килим ќе направи влијание во вашиот простор за живеење со својот сварен дизајн Овој килим ги

Овој производ слави едноставност и елеганција Природното, мешано волно влакно од Нов Зеланд е рачно зан

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни Основана

Rizzy Home Black килим во полипропилен 6'7 "x9'6 " Техника за градежништво : моќност се раздели со двојни зашилени д�

Едноставно и елегантно, овој цврст граничен килим ќе направи прекрасен додаток во вашиот дом Изберете о

Создадете ладно крајбрежно опкружување во вашиот дом со едноставно Daisy 8 'x 10' Ligonberry Red Large Bread Wheel reg од коле

Основите честопати се сметаат за, добро . само основни Но, основите не се само голи минимум и понекогаш т�

Донесете ја луксузот, мекоста и топлината на вистинската работа на вашиот кат со килим со крзно од крзно

Safavieh man552a Менхетен слонова коска / беж Колекцијата на Менхетен се одликува со килими со мода напред, соз

Луксузната мекост на колекцијата Карлин е прободена од класично грациозните дизајни на групата...

Please wait...